Спойлер капота вітровики

В категорії Спойлер капота вітровики Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Спойлер капота вітровики відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Спойлер капота вітровики та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вітровики (sport-style) 5755-11 Chevrolet Cruze 2008-2013
  Аеродинамічні дефлектори вікон для автомобіля Chevrolet Cruze sed (2010-...). Виготовлені з високоякісного і гнучкого пластику, максимальна ширина ветровиков доходить до 10 див. Мають яскраво виражену аеродинамічну форму. Гармонійно поєднуються з дизайном автомобіля Круз, якісно доповнюють екстер'єр..
  Аеродинамічні дефлектори вікон для автомобіля Chevrolet Cruze ...
  1,113грн
 • Вітровики на вікна (спорт-варіант) 5756-11
  Дощовики на дверні вікна для автомобіля Ford Connect (2002-2010). Виконують захисну функцію салону автомобіля від потоків протягу і крапель дощу. Мають особливу аеродинамічну форму, максимальна ширина дефлекторів досягає 10 див. Оснащені двостороннім скотчем на який клеяться зверху на вигини дверей...
  Дощовики на дверні вікна для автомобіля Ford Connect (2002-201...
  695грн
 • Вітровики на вікна (спорт-варіант) 5757-11
  Дефлектори дверних вікон для автомобіля Dacia Logan MCV&VAN (2004-2010). Виконані в індивідуальній аеродинамічній формі. Максимальна ширина дощовиків досягає 10 см, що дозволяє надійно захищати салон Логан Ем-Сі-Ві від потоків протягу і крапель дощу. Дані вітровики значно покращують мікроклімат сало..
  Дефлектори дверних вікон для автомобіля Dacia Logan MCV&VAN (2...
  751грн
 • Вітровики на вікна (спорт-варіант) 5758-11
  Козирки на вікна, аеродинамічної форми для автомобіля Fiat Doblo (2010-...). Виконують захисну функцію салону від попадання вологи вчасно пересування в дощову погоду, а також зменшують потоки протягів всередину автомобіля при відкритих вікнах. Максимальна ширина дефлекторів досягає 10 див. Виготовле..
  Козирки на вікна, аеродинамічної форми для автомобіля Fiat Dob...
  946грн
 • Вітровики на вікна (спорт-варіант) 5759-11
  Дефлектори дверних вікон для автомобіля Ford Focus (2011-...). Виконані в особливій аеродинамічній формі з хромованим молдингом з верхнім контурах козирків. Максимальна ширина дощовиків сягає до 10 см, що дозволяє надійно захищати салон від попадання вологи під час дощу, при відкритих вікнах, а тако..
  Дефлектори дверних вікон для автомобіля Ford Focus (2011-...)....
  1,224грн
 • Дверні вітровики (спорт дизайн) 5761-11
  Дефлектори на вікна для автомобіля Dacia Logan (2004-2010). Виконані в оригінальному спортивному стилі. Якісно доповнюють екстер'єр автомобіля. Максимальна ширина козирків досягає 10 см, що дозволяє значно скоротити потоки протягів всередину автомобіля, а також дозволяє досить широко відкривати вікн..
  Дефлектори на вікна для автомобіля Dacia Logan (2004-2010). Ви...
  835грн
 • Дверні вітровики (спорт дизайн) 5762-11
  Дефлектори на двері для автомобіля Renault Duster (2010-...). Виконані в сучасному стилі, мають особливу аеродинамічну форму. Максимальна ширина дощовиків досягає 10 см, що дозволяє їм надійно захищати салон потоків від протягу і попадання вологи в дощову погоду. Цим самим покращиться мікроклімат са..
  Дефлектори на двері для автомобіля Renault Duster (2010-...). ...
  973грн
 • Дверні вітровики з хромом (спорт дизайн) 5760-11
  Дефлектори дверних вікон, аеродинамічної форми з хромованим молдингом по контуру козирків для автомобіля Hyundai Accent (2010-...). Виступають як у ролі декоративного елемента тюнінгу кузова Акцент, так і елементом поліпшує мікроклімат салону, захищають салон від попадання вологи вчасно дощу і зменш..
  Дефлектори дверних вікон, аеродинамічної форми з хромованим мо...
  1,948грн
 • Дефлектор дверей (вітровики), Toyota Sequoia (08 - ...). Елегантні плавні лінії дефлекторів дозволяють їм гармонійно вписатися в загальну картину дизайну автомобіля. Основне призначення ветровиков – створення комфортних умов у салоні при відкритих вікнах, запобігання протягів і попадання в салон вол..
  Дефлектор дверей (вітровики), Toyota Sequoia (08 - ...). Елега...
  2,643грн
 • Дефлектор капота 5996-11
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Dacia Logan. Дефлектор капоту, являють собою тонкий щиток, виконаний з пластика і відповідний формі передній частині капоту автомобіля. Захищає капот і лобове скло під час руху автомобіля від комах, бруду, пилу, камінчиків, які, потрапляючи на поверхн..
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Dacia Logan. ...
  1,113грн
 • Дефлектор капота 6001-11 Citroen Berlingo 2002-
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Citroen Berlingo 02-08. Виконує захисну функцію, оберігаючи капот від подряпин і інших пошкоджень, що наносяться потрапляють на капот піском і дрібними каменями, а також, за рахунок своєї аеродинамічного дизайну, значно знижує забруднення лобового скл..
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Citroen Berli...
  835грн
 • Дефлектор капота 6003-11 Chevrolet Niva
  Дефлектор капоту (мухобійка) на Chevrolet Niva. Захищає капот і лобове скло від дрібних камінчиків і комах. Краще функціональне доповнення зовнішнього тюнінгу Chevrolet Niva, завдяки фірмовому дизайну авто набуває власну індивідуальність. Установка на спец-кріплення і двосторонній скотч. Колір: чорн..
  Дефлектор капоту (мухобійка) на Chevrolet Niva. Захищає капот ...
  1,391грн
 • Дефлектор капота 6007-11 Chevrolet Captiva 2006-2010
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Chevrolet Captiva. Призначений для захисту лакофарбового покриття капоту, і захисту лобового скла від відколів і подряпин. Виготовляється мухобойка виключно з високоякісного пластику, який не деформується на великій швидкості. Дефлектор на капот кріпи..
  Дефлектор капоту (мухобійка) чорного кольору для Chevrolet Cap...
  835грн
 • Дефлектор капота 6026-11 Chevrolet Captiva 2006-2010
  Пластиковий аеродинамічний дефлектор капоту (мухобійка) для повно-приводного кросовера Chevrolet Captiva (2006-2010). Створений для збереження лакофарбового покриття капота від подряпин і відколів. Кріпиться в технологічні отвори капота, розташовані з внутрішнього боку. Укомплектований необхідними к..
  Пластиковий аеродинамічний дефлектор капоту (мухобійка) для по...
  1,725грн
 • Дефлектор капота 7130-11 Audi Q7 (07-15)
  Дефлектор капоту (мухобійка) на Audi Q7. Елемент функціонального тюнінгу, призначений для захисту передньої частини автомобіля, запобігає забруднення лобового скла. Найбільший ефект від використання дефлектора досягається на великій швидкості. Установка проводиться за допомогою набору спеціальних кр..
  Дефлектор капоту (мухобійка) на Audi Q7. Елемент функціонально...
  1,730грн