Протитуманні фари

В категорії Протитуманні фари Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Протитуманні фари відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Протитуманні фари та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Додаткові протитуманні фари 5890-11
  Додаткові протитуманні фари ближнього світла для позашляховика Mitsubishi Pajero Sport (1997-2009). Встановлюються на кенгурятник, оснащені галогеновими лампочками з цоколем Н3. У важких умовах бездоріжжя покращують видимість дороги. Комплект складається з 2 штук. Корпус противотуманок металевий...
  Додаткові протитуманні фари ближнього світла для позашляховика...
  1,948грн
 • Додаткові протитуманні фари 5896-11
  Додаткова оптика ближнього світла для позашляховика Toyota Prado Land Cruiser Prado 120 (2003-2009). Встановлюється на передній кенгурятник або на будь-яке пристосування для додаткової оптики. Корпус противотуманнок металевий, оснащені стандартними лампочками Н3, потужністю 55 вт. Комплект складаєть..
  Додаткова оптика ближнього світла для позашляховика Toyota Pra...
  1,948грн
 • Задні протитуманки (діодні) червоні 5902-11
  Протитуманки заднього бампера червоного кольору з діодами для Тойота Ленд Круізер Прадо 120. Використання задніх протитуманних ліхтарів забезпечує безпеку руху автомобіля в умовах обмеженої видимості. Задні протитуманки з яскравою діодним підсвічуванням дозволяють зробити обстановку на дорозі більш ..
  Протитуманки заднього бампера червоного кольору з діодами для ...
  2,365грн
 • Задні протитуманки 5899-11
  Задні протитуманні фари з доданими габаритом на Toyota Prado 120. Задні протитуманні ліхтарі виявляються незамінними при русі автомобіля в умовах недостатньої видимості, так як світять значно яскравіше, їх світло помітний на більш далекій відстані, що забезпечує підвищену безпеку руху...
  Задні протитуманні фари з доданими габаритом на Toyota Prado 1...
  2,643грн
 • Задні протитуманні ліхтарі (білі) 5904-11
  Діодні габарити в задній бампер для Lexus LX-570 (2008-...). Призначений для поліпшення видимості транспортного засобу позаду в густому тумані шляхом подачі сигналу більшої сили світла, ніж сила світла задніх габаритних ліхтарів, так як поліпшені світлові характеристики. Світлові модулі встановлюють..
  Діодні габарити в задній бампер для Lexus LX-570 (2008-...). П...
  3,339грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6896-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Honda CRV. Протитуманні фари дуже корисні при управлінні транспортним засобом. У силу конструктивних особливостей противотуманки дає більш широке світлове пляма і має чітко окреслену верхню межу, що дозволяє іншим водіям побачити автомобіль більш чітко і при цьому не..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Honda CRV. Протитуманні фари ...
  1,113грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6897-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Kia Cerato. Додаткова оптика, має плоским горизонтальним променем, що освітлює оптимальне простір перед машиною, сприяючи пасивної безпеки під час їзди у поганих погодних умовах, так як стелиться низько над дорогою, не розсіюючись в тумані. Естетично така альтернатив..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Kia Cerato. Додаткова оптика,...
  1,530грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6899-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Suzuki Grand Vitara. Фари додаткового освітлення, мають певну характеристику світлового потоку і встановлюються спеціальним чином, як можна ближче до поверхні дороги, щоб в тумані світловий промінь потрапляв у зону, вільну від парить над землею конденсату. Володіють ..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Suzuki Grand Vitara. Фари дод...
  1,558грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6900-11 Chevrolet Aveo
  Протитуманні фари (доп. фари) на Chevrolet Aveo. Протитуманні фари є додатковим обладнанням автомобіля, але це - дуже корисна опція, що забезпечує безпеку водіння в туман, дощ і сніг. Пртивотуманки допомагають у найгірших погодних умовах і в будь-який час доби відмінно висвітлюють дорогу, даючи плос..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Chevrolet Aveo. Протитуманні ...
  1,808грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6901-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Toyota Corolla. Завдання втф – при поганій видимості із-за туману, снігу або дощу, доповнювати основний потік ближнього світла або габаритних вогнів. Додаткове освітлення не тільки елемент тюнінгу додає екстер'єру Вашого автомобіля, але і одне з важливих засобів безп..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Toyota Corolla. Завдання втф ...
  1,808грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6902-11 Chevrolet Aveo
  Протитуманні фари (доп. фари) на Chevrolet Aveo. Головна перевага — істотне доповнення штатного освячення, особлива конструкція забезпечує отримання яскравого світла. В умовах обмеженої видимості, фари допоможуть водієві зорієнтуватися і посприяють позначення машини на дорозі. Установка проводиться ..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Chevrolet Aveo. Головна перев...
  1,948грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6903-11 Chevrolet Aveo
  Штатні протитуманні фари в передній бампер для Chevrolet Aveo 07-2012. Встановлюються в оригінальні посадочні місця бампера, комплектуються кнопкою, проводкою, реле і монтажними кріпленнями. В набір входить 2 протитуманні фари. Дані протитуманки є оригінальною деталлю автомобіля без будь-яких змін с..
  Штатні протитуманні фари в передній бампер для Chevrolet Aveo ...
  1,948грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6904-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Toyota Camry 20. Протитуманні фари життєво необхідні для безпечного пересування по трасі в умовах поганої видимості. В першу чергу, протитуманні фари створюють повноцінне освітлення на дорозі за несприятливих погодних умов, а крім того, значно покращують естетичний в..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Toyota Camry 20. Протитуманні...
  1,948грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6905-11
  Протитуманні фари (доп. фари) на Hyundai Sonata NF. Протитуманні фари є додаткової автомобільної оптикою, проте вони незамінні в умовах туману або недостатньої видимості. Протитуманки дають плоский і широкий промінь, стелиться над дорогою, нижче рівня туману, і дозволяють добре переглядати дорогу в ..
  Протитуманні фари (доп. фари) на Hyundai Sonata NF. Протитуман...
  2,086грн
 • Протитуманні фари (доп. фари) 6906-11
  Штатні оригінальні протитуманні фари в передній бампер для кросовера Nissan Murano (2003-2008). Встановлюються в рідні посадочні місця переднього бампера, в комплект входять: 2 протитуманні фари з кронштейнами і галогенними лампочками, проводка, кнопка, реле світла. Протитуманки виготовлені в метале..
  Штатні оригінальні протитуманні фари в передній бампер для кро...
  1,948грн