Насадки на глушник

В категорії Насадки на глушник Ви знайдете обладнання які представлені різними виробниками. Всі обладнання підібрані в категорію Насадки на глушник відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та провести монтаж обладнання з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Насадки на глушник та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо обладнання підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Насадка (нержавійка) 5861-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу для авто. Дуже ефектний елемент зовнішнього декору, неймовірно підсилює враження потужності автомобіля, надає зовнішньому вигляду продуманість і завершеність, якісно підвищує статус і презентабельність машини. Функціонально захищає задній бампер від нальоту сажі..
  Декоративна насадка на вихлопну трубу для авто. Дуже ефектний ...
  528грн
 • Насадка на вихлопну трубу 5862-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу овальної форми для Toyota Camry 40 (2006-2012). Матеріал: полірована нержавіюча сталь. Захищає поверхню бампера над вихлопною трубою від нальоту сажі, зовні красиво виглядає на машині. Кріпиться за допомогою хомута, затискаючи по колу вихлопну трубу...
  Декоративна насадка на вихлопну трубу овальної форми для Toyot...
  528грн
 • Насадка на вихлопну трубу 5863-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу круглої форми, виготовлена з полірованої нержавіючої сталі для автомобіля Toyota Land Cruiser 100 (1998-2006). Спосіб кріплення: вичавлюється через трубу спеціальним кронштейном, яким комплектується насадка. Служить як декоративний елемент, частково захищає нижн..
  Декоративна насадка на вихлопну трубу круглої форми, виготовле...
  584грн
 • Насадка на вихлопну трубу 5864-11
  Насадка на вихлопну трубу, Toyota Prado 120. Установка накладки на вихлопну трубу кардинально змінює зовнішній вигляд , створюючи враження установки на машині дорогою тюнинговой випускної системи і підкреслюючи ексклюзивність моделі. Накладка монтується за допомогою спеціального кріплення, що йде в ..
  Насадка на вихлопну трубу, Toyota Prado 120. Установка накладк...
  1,113грн
 • Насадка на вихлопну трубу 5865-11
  Насадка на вихлопну трубу для Toyota Land Cruiser Prado 150. Така насадка допомагає поліпшити вихід відпрацьованих газів двигуна. Коли варто насадка на глушнику, автомобіль видає глухий звук. Вона має особливий дизайн, розмір і оптимальну конструкцію. Установка насадки зводитися лише до кріплення її..
  Насадка на вихлопну трубу для Toyota Land Cruiser Prado 150. Т...
  1,196грн
 • Насадка на вихлопну трубу, Mercedes Benz S Class W140. Хороший вибір для тих автовласників, які бережуть кожну, навіть найменшу частину свого авто. Міцна, надійна, стильна, суцільні плюси. Легко встановлюється за допомогою спеціального кріплення...
  Насадка на вихлопну трубу, Mercedes Benz S Class W140. Хороший...
  2,643грн
 • Насадка на вихлопну трубу 5877-11
  Оригінальні подвійні насадки на вихлопні труби для автомобіля Mercedes Benz E Class W211. Принцип кріплення: обжимають трубу шестигранниками з трьох сторін і кронштейном. Служать для краси як декоративний елемент, так само охороняють нижню частину бампера над вихлопною трубою від нальоту сажі. Компл..
  Оригінальні подвійні насадки на вихлопні труби для автомобіля ...
  2,727грн
 • Насадка на глушник ( нержавійка ) 5871-11
  Оригінальна насадка на глушник для Mercedes Benz M-Class W163 (98-2005). Насадка на глушник - один з найпопулярніших елементів зовнішнього тюнінгу автомобілів, основне призначення - прикраса закінчення вихлопної труби після глушника. Насадка на глушник надає завершений зовнішній вигляд Вашого автомо..
  Оригінальна насадка на глушник для Mercedes Benz M-Class W163 ...
  1,530грн
 • Насадка на глушник (нержавійка) 5872-11
  Декоративна насадка на глушник, Toyota Land Cruiser Prado 150. При установці насадки створюється враження, що автомобіль оснащений дорогими випускною системою. До того ж у поєднанні з таким елементом зовнішній обвіс набуває спортивний, ексклюзивний або класичний вид. Матеріал: полірована нержавіюча ..
  Декоративна насадка на глушник, Toyota Land Cruiser Prado 150....
  584грн
 • Насадка на глушник (нержавійка) 5873-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу, овальної форми для кросовера Honda CR-V (2012-...). Виконана з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до високих температур. Кріпиться до труби знизу затискаючись болтом. Виконує декоративну функцію, прикрашає автомобіль, добре підходить до комплексного тюнін..
  Декоративна насадка на вихлопну трубу, овальної форми для крос...
  890грн
 • Насадка на глушник (нержавійка) 5874-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу для мікроавтобуса Mercedes Benz Vito (1996-2003). Кріпиться за допомогою затискача-кронштейна за вихлопну трубу, служить як декорація, гармонійно поєднується з обвісами з нержавійки, в деякій мірі оберігає задній бампер від нальоту сажі над вихлопною трубою...
  Декоративна насадка на вихлопну трубу для мікроавтобуса Merced...
  918грн
 • Насадка на глушник (нержавійка) 5875-11
  Декоративна насадка на вихлопну трубу круглої форми для кросовера Honda CR-V (2012-...). Матеріал виготовлення: полірована нержавіюча сталь. Принцип кріплення: хомутом обжимає вихлопну трубу. Виконує декоративну функцію, прикрашаючи задню частину автомобіля, гармонійно доповнює будь-який зовнішній т..
  Декоративна насадка на вихлопну трубу круглої форми для кросов...
  1,252грн
 • Насадка на глушник (нержавійка) 5876-11
  Тюнінгова насадка на вихлопну трубу для Toyota Land Cruiser 200 (2007 - ...). Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі. Метод кріплення: затискається з трьох сторін на болт з кронштейном. Охороняє місце бампера над вихлопною трубою від нальоту сажі, одночасно з цим служить як декоративний елемент..
  Тюнінгова насадка на вихлопну трубу для Toyota Land Cruiser 20...
  890грн
 • Насадка на глушник 5867-11 Chevrolet Cruze 2008-2013
  Оригінальна насадка на вихлопну трубу глушника, виготовлена з полірованої нержавіючої сталі для автомобіля Сhevrolet Cruze (2009-...). Кріпиться за допомогою болтів з кронштейнами вичавлюючи трубу з двох сторін. Служить для краси як елемент зовнішнього тюнінгу, оберігає поверхню бампера над вихлопно..
  Оригінальна насадка на вихлопну трубу глушника, виготовлена з ...
  557грн
 • Насадка на глушник 5868-11
  Овальна насадка на вихлопну трубу для автомобіля Toyota Land Cruiser Prado 120 (2003-2008). Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі, кріпиться за допомогою двох болтів з кронштейнами обтиску вихлопну трубу. Захищає нижню частину бампера над вихлопною трубою від нальоту сажі...
  Овальна насадка на вихлопну трубу для автомобіля Toyota Land C...
  835грн