Захист двигуна, коробки передач, мостів

В категорії Захист картера Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Захист картера відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та Встановити товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Захист картера та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Захист АКПП 5816-11
  Сталева захист автоматичної коробки перемикання передач позашляховика Lexus LX 570 (2008-2013). Деталь виготовлена з міцної сталі на ребрах жорсткості завтовшки 2,5 мм В комплекті йдуть всі необхідні кріплення для монтажу. При установці не потрібно ніяких додаткових доробок в кузові...
  Сталева захист автоматичної коробки перемикання передач позашл...
  1,808грн
 • Захист двигуна 5587-11
  Сталева захист картера двигуна для Toyota Highlander (2014-...). Захист відрізняється глибоким рельєфом або ребрами жорсткості - це забезпечує захист максимальну жорсткість, щоб убезпечити картер від ударів. Виготовлені із сталевого листа товщиною 2 і 3 мм. В комплект поставки входить захист і кріпл..
  Сталева захист картера двигуна для Toyota Highlander (2014-......
  2,504грн
 • Захист двигуна 5817-11 Chery Tiggo
  Захист моторного відсіку автомобіля Chery Tiggo 05-2011. Виготовлена зі сталі товщиною 2,5 мм, пофарбована чорною порошковою фарбою в заводських умовах. Відповідає європейським стандартам якості, з усіма необхідними технологічними отворами. Інструкція та монтажні кріплення до деталі додаються...
  Захист моторного відсіку автомобіля Chery Tiggo 05-2011. Вигот...
  1,113грн
 • Захист диференціала 5588-11
  Захист диференціала для Toyota Highlander (2014-...). Забезпечує безпеку диференціалу від механічних пошкоджень, а також оберігає від негативного впливу технічної солі, грязі і води. Кріпиться до днища виключно в заводські отвори. Кріплення передбачені комплектом поставки...
  Захист диференціала для Toyota Highlander (2014-...). Забезпеч...
  1,391грн
 • Захист диференціала 5820-11
  Захист диференціала для Рено Колеос. Захист диференціала дозволить Вам запобігти пошкодження відповідних агрегатів автомобіля про бордюри і нерівності дороги. Виготовлена захист з сертифікованої сталі методом холодного штампування, що покращує її технічні характеристики і міцність конструкції. Виріб..
  Захист диференціала для Рено Колеос. Захист диференціала дозво...
  1,113грн
 • Сталева захист диференціала на ребрах жорсткості для кросовера Kia Sportage (2010-...). Матеріал: сталь товщиною в 2,5 мм. Кріпиться до місця розташовані в кузові кросовера на спеціальні кріплення, якими комплектується. Деталь пофарбована в чорний колір якісною порошковою фарбою. Служить захистом ди..
  Сталева захист диференціала на ребрах жорсткості для кросовера...
  1,140грн
 • Захист диференціала 5822-11
  Захист диференціала на Subaru Forester. Якісна і надійна захист убезпечить Вашу машину в самої непередбаченої ситуації і охоронить від пошкоджень найважливіші вузли автомобіля при необережному з'їзді з тротуару, наїзді на перешкоду або русі по пересіченій місцевості. Міцна сталева пластина продумана..
  Захист диференціала на Subaru Forester. Якісна і надійна захис...
  1,252грн
 • Захист диференціала на Subaru Tribeca. Розробляється індивідуально під дану модель автомобіля, враховуючи всі його конструктивні особливості й ступінь ймовірності пошкоджень окремих елементів трансмісії, двигуна і навісного обладнання при експлуатації автомобіля на «вітчизняних» дорогах. При виготов..
  Захист диференціала на Subaru Tribeca. Розробляється індивідуа...
  1,252грн
 • Захист картера двигуна 5824-11
  Захист картера двигуна з отвором під злив масла. Виготовлена спеціально під цю модель сталева пластина захищає від пошкоджень розташовані в нижчих точках агрегати і вузли автомобіля. Оснащена додатковими ребрами жорсткості, що перешкоджають деформації при ударі. Встановлюється захист у передбачені в..
  Захист картера двигуна з отвором під злив масла. Виготовлена с...
  1,670грн
 • Сталева захист картера двигуна на ребрах жорсткості з отвором під злив масла, SsangYong Rexton. Причинами пошкодження картера двигуна можуть бути різні дефекти дороги, бордюри і сторонні предмети, тому захист картера на наших дорогах абсолютно необхідна. Міцна і жорстка сталева пластина з оптимально..
  Сталева захист картера двигуна на ребрах жорсткості з отвором ...
  2,086грн
 • Захист картера двигуна з ребрами жорсткості та отвором під злив масла на Mitsubishi L-200. Причиною пошкодження картера автомобіля і руйнування вразливих елементів двигуна можуть бути вибоїни та ями на дорозі, відкриті люки, сторонні предмети, бордюри, трамвайні рейки. Міцна сталева пластина, посиле..
  Захист картера двигуна з ребрами жорсткості та отвором під зли...
  2,086грн
 • Сталева захист моторного відсіку на ребрах жорсткості з отвором під злив масла для кросовера Ssang Yong Kyron (2007...). Кріпиться у спеціальні технологічні отвори розташовані в рамі автомобіля, за допомогою кріплень-заклепок якими комплектується деталь. Виготовлена захист з високоміцної сталі товщи..
  Сталева захист моторного відсіку на ребрах жорсткості з отворо...
  2,086грн
 • Захист картера двигуна 5830-11
  Захист картера двигуна сталева на ребрах жорсткості з отвором під злив масла, Mitsubishi Pajero Sport. Агрегати моторного відсіку можуть бути пошкоджені навіть в міських умовах з погано закритого люка, вибоїни на дорозі, шматки арматури і т. д., а особливо при русі по пересіченій місцевості і бездор..
  Захист картера двигуна сталева на ребрах жорсткості з отвором ...
  2,086грн
 • Захист картера двигуна з ребрами жорсткості та отвором під злив масла на Mitsubishi Pajero Wagon. Захисна пластина встановлюється на автомобіль для запобігання знизу від механічних пошкоджень вузлів та агрегатів моторного відсіку, а також запобігання попадання в підкапотний простір бруду і вологи, щ..
  Захист картера двигуна з ребрами жорсткості та отвором під зли...
  2,086грн
 • Захист картера двигуна з ребрами жорсткості і отвором для зливу масла на Mitsubishi Outlander.Оптимальна кількість ребер жорсткості, що дозволяє захист картера не прогинатися при ударі, при цьому вага захисту картера не впливає на динамічні характеристики автомобіля і показники витрати палива, а так..
  Захист картера двигуна з ребрами жорсткості і отвором для злив...
  2,086грн