Хромовані накладки

В категорії Хромовані накладки Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Хромовані накладки відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Хромовані накладки та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Верхні молдинги вікон 5647-11 Chevrolet Cruze 2008-2013
  Декоративні накладки з полірованої нержавіючої сталі на верхні молдинги вікон для Chevrolet Cruze sedan (2009-...). Дані накладки суто декоративний елемент, який може значно прикрасити автомобіль, встановлюються тільки в тому випадку якщо на машині є хром накладки нижніх молдингів вікон. ..
  Декоративні накладки з полірованої нержавіючої сталі на верхні...
  1,252грн
 • Задні кути подвійні 6237-11
  Захисні кути заднього бампера, виготовлені з нержавіючої труби діаметром 70 і 40 мм для позашляховика Lexus LX 570 (2008-2013). Виконують захисну функцію заднього бампера, прикрашають зовнішність автомобіля, можуть встановлюватися при наявності фаркопа. Монтаж проводиться в штатні технологічні отвор..
  Захисні кути заднього бампера, виготовлені з нержавіючої труби...
  3,339грн
 • Захист задніх ліхтарів 6250-11
  Захист задніх ліхтарів на Mitsubishi L-200. Міцна і витончена рамка з відполірованої нержавіючої сталі, виготовлена у відповідності з оригінальною формою оптичного приладу, призначена для захисту задніх ліхтарів від механічних пошкоджень, що часто трапляються, наприклад, при парковці або рух заднім ..
  Захист задніх ліхтарів на Mitsubishi L-200. Міцна і витончена ...
  1,670грн
 • Корпуси дзеркал з повторювачами поворотів 6840-11
  Накладки на дзеркала з повторювачами для BMW ( під фарбування). Відмінно доповнюють екстер'єр авто, і захищають поверхню бічних дзеркал заднього виду по всій поверхні. Максимально змінюють зовнішній вигляд Вашого консервативного німецького авто, завдяки чому автомобіль ставати більш помітний на доро..
  Накладки на дзеркала з повторювачами для BMW ( під фарбування)...
  2,086грн
 • Молдинги вікон 6498-11
  Декоративні хромовані накладки на нижні молдинги вікон, виготовлені з якісної полірованої нержавіючої сталі для позашляховика Land Rover Discovery III (2004-2009). З внутрішньої частини накладок розташований двосторонній скотч за допомогою якого вони зверху встановлюються на нижні молдинги вікон. Сл..
  Декоративні хромовані накладки на нижні молдинги вікон, вигото...
  1,029грн
 • Молдинги дверних стійок 6497-11 BMW X5 E70
  Хром на стійки дверей для BMW X6 (2010-...). З допомогою накладок можна як забезпечити захист авто, так і надати машині стильний і привабливий зовнішній вигляд. Установка елементів тюнинга забезпечує захист поверхні заводських молдингів, беручи на себе всі дрібні удари, подряпини і пошкодження. Мате..
  Хром на стійки дверей для BMW X6 (2010-...). З допомогою накла...
  2,170грн
 • Молдинги стекол (нижні) 6499-11 BMW X5 E70
  Хром накладки на молдинги стекол для BMW X6 (2010-...). Хромовані молдинги вікон відмінно закривають всю видиму поверхню, і тим самим максимально їх захищають від будь-яких пошкоджень під час щоденної експлуатації. Виконані з чотирьох окремих накладок, які в точності повторюють форму оригінальних по..
  Хром накладки на молдинги стекол для BMW X6 (2010-...). Хромов...
  1,196грн
 • Набір накладок на молдинги стекол і дверних стійок 6847-11
  Хромовані накладки на верхні і нижні молдинги стекол і дверні стійки для BMW X5 (2007-...). В комплекті хром накладок представлені елементи тюнінгу, які здатні якісно змінити Ваше авто, роблячи його більш представницький, виділяючи в потоці транспортних засобів. Установка проводиться на скотч 3М, за..
  Хромовані накладки на верхні і нижні молдинги стекол і дверні ...
  7,513грн
 • Накладка заднього бампера 6501-11 BMW X5 E70
  Захисна хром накладка заднього бампера для BMW X6 (2010-...). Призначена для захисту покриття заднього бампера від будь-якого роду механічних пошкоджень. Має виразні, і унікальні в своєму дизайнерському виконанні форми. Установка проводиться на двосторонній скотч 3М, заподіяну з тильної сторони виро..
  Захисна хром накладка заднього бампера для BMW X6 (2010-...). ...
  1,085грн
 • Накладка на задній бампер 6514-11 Citroen
  Захисна накладка на задній бампер з полірованої нержавіючої сталі для Citroen Berlingo (2008-...). Принцип установки: клеїться на двосторонній скотч 3м на горизонтальну поверхню бампера, тим самим служить як захист від подряпин і пошкоджень. Металевий сталевий блиск додає яскравості в зовнішність ав..
  Захисна накладка на задній бампер з полірованої нержавіючої ст...
  779грн
 • Накладки на молдинги вікон 8609-11
  На все обладнання надається гарантія заявлена виробником. Все обладнання укомплектоване необхідними розхідними матеріалами .Крім того ми радимо Вам скористатися послугами інсталяційних центрів для якісного встановлення. Запрошуємо до покупок комплектуючих..
  На все обладнання надається гарантія заявлена виробником. Все ...
  1,200грн
 • Нижні молдинги вікон (нержавійка) 9179-11
  На все обладнання надається гарантія заявлена виробником. Все обладнання укомплектоване необхідними розхідними матеріалами .Крім того ми радимо Вам скористатися послугами монтажних центрів для якісного встановлення. Запрошуємо до придбання обладнання..
  На все обладнання надається гарантія заявлена виробником. Все ...
  1,200грн
 • Хром - планка на багажник 7022-11 BMW 5 E34 кузов
  Хром - планка на багажник для автомобіля BMW 5 серії E34 (1988-1995). Виробник: Wellstar (Тайвань). Матеріал: полірована нержавіюча сталь. Кріпиться на багажник за допомогою двостороннього 3м скотчу, який є на виробі заводом. Колір: хром. Є прикрасою седана, невід'ємним елементом тюнінгу, підкреслює..
  Хром - планка на багажник для автомобіля BMW 5 серії E34 (1988...
  830грн
 • Хром - планка на багажник 7023-11
  Декоративна накладка кришки багажника (над номером) на BMW E38. Це перевірений варіант посилити естетичний ефект при погляді на дизайн авто. В кріпленні хром накладок використовується двосторонній фірмовий скотч 3М. Зроблена з хромованої нержавіючої сталі, не схильна до сезонних коливань температур...
  Декоративна накладка кришки багажника (над номером) на BMW E38...
  830грн
 • Хром - планка на багажник 7024-11
  Хром - планка на багажник, BMW E39. Накладка на багажник виготовлена на сучасному обладнанні – це ідеальний дизайн і чудовий стиль. Кріпиться планка на багажник за допомогою двостороннього скотча, дуже міцно прилягає до поверхні машини і прослужить довгі роки...
  Хром - планка на багажник, BMW E39. Накладка на багажник вигот...
  830грн