Фаркопи

В категорії Фаркопи автомобільні Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Фаркопи автомобільні відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Фаркопи автомобільні та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Причіпний пристрій (швидкознімний гак квадрат) 6316-11
  Спеціалізоване тягове причіпний пристрій для кросовера Ford Kuga (2008-2011). Фаркоп обладнаний не стандартною конструкцією з швидкознімним гаком типу квадрат. Дуже зручний у використанні. Максимальний тяговий вага 1700 кг Укомплектований усіма необхідними складовими, кріпленнями для монтажу, провод..
  Спеціалізоване тягове причіпний пристрій для кросовера Ford Ku...
  3,978грн
 • Причіпний пристрій (швидкознімний гак квадрат) 6317-11
  Спеціалізований фаркоп для Porshe Cayenne (2008-...). Дане причіпний пристрій має конструкцію з швидкознімним гаком типу квадрат. Зручний у використанні. Відповідає європейським стандартам. Розрахований на максимальну масу причепа до 2000 кг. Фаркоп укомплектований усіма необхідними складовими, кріп..
  Спеціалізований фаркоп для Porshe Cayenne (2008-...). Дане при...
  3,645грн
 • Причіпний пристрій (швидкознімний гак квадрат) 6318-11
  Спеціалізоване причіпний пристрій для кросовера Kia Soreno (09-14). Конструкція фаркопа має нестандартний швидкознімний тип кріплення гака, що додає зручності у використанні пристрою. Комплектація включає в себе всі необхідні кріплення, складові деталі пристрою, проводку, розетку і інструкцію з монт..
  Спеціалізоване причіпний пристрій для кросовера Kia Soreno (09...
  3,978грн
 • Причіпний пристрій (швидкознімний гак квадрат) 6319-11
  Спеціалізований фаркоп для Honda CR-V (2012-...). Має не стандартну конструкцію з швидкознімним квадратним гаком. Зручний у використанні. Відповідає всім міжнародним стандартам. Кріпитися в штатні технологічні місця. Не вимагає жодної підрізування бампера і демонтажу заднього бампера. Укомплектовани..
  Спеціалізований фаркоп для Honda CR-V (2012-...). Має не станд...
  3,978грн
 • Причіпний пристрій -фаркоп стандартний крюк) 6321-11
  Тягово-причіпний пристрій фаркоп для Honda CR-V (2012-...). Розроблено конкретно для даного автомобіля. Встановлюється в штатні технологічні місця, розташовані в кузові кросовера. При установці демонтаж і підрізування бампера не потрібні. Тяговий вага-1300 кг У набір входять всі необхідні кріплення ..
  Тягово-причіпний пристрій фаркоп для Honda CR-V (2012-...). Ро...
  3,422грн
 • Причіпний пристрій -фаркоп стандартний крюк) 6322-11
  Спеціалізоване тягове причіпний пристрій для Ford Kuga (2008-2011). Фаркоп має стандартну конструкцію з гаком типу палець, який є знімним на двох болтах. Конструкція пристрою має сертифікат якості, що дозволяє виїжджати за межі України. Кріпиться як оригінальна запасна частина в штатні технологічні ..
  Спеціалізоване тягове причіпний пристрій для Ford Kuga (2008-2...
  3,422грн
 • Причіпний пристрій для фаркопа 6323-11
  Універсальне причіпний пристрій для фаркопів і причепів. Призначено для максимально міцної зчіпки фаркопа з причепом, що гарантує безпеку на дорозі. Ціна за одиницю...
  Універсальне причіпний пристрій для фаркопів і причепів. Призн...
  1,391грн
 • Причіпний пристрій-фаркоп стандартний крюк) 6324-11
  Спеціалізований фаркоп Kia Sorento (2010-2014). Має стандартну конструкцію типу гака палець, який є знімним і кріпиться двома болтами до рами тягового пристрою. Кріплення проводиться в штатні технологічні місця, розташовані в кузові машини. Для установки фаркопа в комплект включені всі складові дета..
  Спеціалізований фаркоп Kia Sorento (2010-2014). Має стандартну...
  3,422грн
 • Тягове причіпний пристрій 6326-11
  Спеціалізований фаркоп для Volkswagen Touareg (2010-...). Цей пристрій дуже зручний у використанні. Має не стандартну конструкцію з швидко знімається гаком типу квадрат. Фаркоп укомплектований усіма необхідними кріпленнями і складовими для установки та підключення електрики. При установці потрібно д..
  Спеціалізований фаркоп для Volkswagen Touareg (2010-...). Цей ...
  3,645грн
 • Фаркоп ( швидкознімний гак квадрат) 6328-11
  Професійний фаркоп з швидкознімним гаком типу квадрат, з розеткою та проведенням на Kia sorento. Даний варіант фаркопу вибирають автовласники, для яких дуже важливий зовнішній вигляд їх машини. При високого ступеня надійності знімний фаркоп мобільний і може бути легко встановлений лише в разі потреб..
  Професійний фаркоп з швидкознімним гаком типу квадрат, з розет...
  3,978грн
 • Фаркоп (декоративний) 6332-11
  Фаркоп (декоративний) на Toyota Land Cruiser 100. Фаркопи встановлюються спеціально підготовлені місця виробником автомобілів. Навантаження розрахована у відповідності з технічними вимогами. Фаркопи укомплектовані всіма необхідними кріпленнями і метизами...
  Фаркоп (декоративний) на Toyota Land Cruiser 100. Фаркопи вста...
  2,783грн
 • Фаркоп (декоративний) 6334-11
  Фаркоп (декоративний) на Toyota Prado 120. Декоративний фаркоп призначений виключно для поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля і використовується в якості прикраси, так як конструкція виготовлена зі звичайного металу, не розраховані на великі навантаження. Декоративний фаркоп покритий хромовим на..
  Фаркоп (декоративний) на Toyota Prado 120. Декоративний фаркоп...
  3,199грн
 • Фаркоп (професійний) 6337-11
  Фаркоп (професійний) з розеткою та проведенням на Mitsubishi Outlander. Гідний і якісний виріб вітчизняного виробництва виготовлено з дотриманням всіх необхідних норм та вимог відповідно з сучасними технологіями. Забезпечує зручне і безпечне буксирування причіпних пристроїв. Використання якісного ме..
  Фаркоп (професійний) з розеткою та проведенням на Mitsubishi O...
  3,422грн
 • Фаркоп (професійний) 6338-11
  Фаркоп (професійний) з розеткою та проведенням на Mitsubishi L-200. Добре зарекомендувало себе, що відрізняється високою якістю і прийнятною ціною пристрій для буксирування українського виробництва являє собою фаркоп фіксованого типу, жорстко кріпиться до несучої частини машини для безпечного трансп..
  Фаркоп (професійний) з розеткою та проведенням на Mitsubishi L...
  3,422грн
 • Фаркоп (професійний) 6339-11
  Фаркоп (професійний) на Mitsubishi Pajero Wagone III. Причіпний пристрій, призначений для перевезення вантажів і буксирування транспортних засобів. Фаркоп спроектований для даної моделі автомобіля з урахуванням великого дорожнього просвіту позашляховиків і дозволяє з упевненістю буксирувати причіп я..
  Фаркоп (професійний) на Mitsubishi Pajero Wagone III. Причіпни...
  2,532грн