Бризковики

В категорії Бризковики Ви знайдете обладнання які представлені різними виробниками. Всі обладнання підібрані в категорію Бризковики відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та інсталювати обладнання з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Бризковики та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо обладнання підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Бризковики (4 шт.) 6659-11
  Бризковики на Skoda Octavia. Виготовлені з високоякісного полімеру, що дозволяє їх експлуатацію в широкому діапазоні температур. Ефективно захищають днище автомобіля від каміння, бруду та води, максимально знижують утворення грязьовий мжички, осідаючого на автомобілі. Захищають також йдуть позаду ма..
  Бризковики на Skoda Octavia. Виготовлені з високоякісного полі...
  1,530грн
 • Бризковики (з 2009 року) 6661-11
  Бризковики (з 2009 року) на Hyundai Sonata NF. Призначення бризковиків полягає в запобіганні потрапляння бруду, каменів і дрібних предметів, що вилітають з-під коліс, безпосередньо на автомобіль або на машини інших учасників руху, що їдуть позаду. Бризковики виготовлені з еластичного зносостійкого м..
  Бризковики (з 2009 року) на Hyundai Sonata NF. Призначення бри...
  2,504грн
 • Бризковики (комплект 4 штуки) 6660-11
  Бризковики (комплект 4 штуки) на Skoda Fabia. Сучасні, міцні і еластичні аксесуари мають вкрай важливе функціональне призначення. Бризковики захищають автомобіль від подряпин та сколів фарби, які з'являються в результаті впливу на кузов каменів і піску, похилої колесами під час руху. Зменшують рівен..
  Бризковики (комплект 4 штуки) на Skoda Fabia. Сучасні, міцні і...
  1,530грн
 • Бризковики (чорного кольору) 6464-11
  Комплект бризговиків чорного кольору для автомобіля Toyota Camry 40 (2007-2012). Призначені для скорочення потрапляння бруду, каменів і інших предметів на кузов автомобіля, тим самим захищаючи лакофарбове покриття від сколів, подряпин і пошкоджень. Бризковики гармонійно доповнюють зовнішній дизайн К..
  Комплект бризговиків чорного кольору для автомобіля Toyota Cam...
  835грн
 • Бризковики 12+ 6465-11
  Бризковики для Porsche Cayenne ( 2003 - 2010). Наявність бризковиків запобігають вилітанню бризок, снігу і дрібного щебеню з-під коліс, а також відрізняються привабливим дизайном, така деталь буде ідеально вписуватися у вигляд Вашого авто. Кріпляться в штатні місця, комплектацією передбачені всі нео..
  Бризковики для Porsche Cayenne ( 2003 - 2010). Наявність бризк...
  1,948грн
 • Бризковики 5934-11
  Фартух колеса для Hyundai Accent (2006 - 2010). Основним призначенням бризковиків є запобігання деталей автомобіля від бруду, гравію і бризок, так як наявність бризковиків перешкоджають розбризкуванню бруду під час руху по неякісного дорожнього покриття або в поганих погодних умовах. Бризковики повт..
  Фартух колеса для Hyundai Accent (2006 - 2010). Основним призн...
  557грн
 • Бризковики 5935-11
  Бризковики на Toyota Corolla. Бризковики - не тільки аксесуар, але й важлива деталь , що дозволяє продовжити термін служби Вашого автомобіля. Вони захищають днище і колісні арки від попадання каміння, бруду та бризок води, що значно подовжує термін експлуатації і віддаляє час ремонту. Крім того бриз..
  Бризковики на Toyota Corolla. Бризковики - не тільки аксесуар,...
  751грн
 • Бризковики 5936-11
  Бризковики на Nissan Tiida (HB), комплект 4 шт. Сприяють зменшенню осідаючого на авто грязьовий мжички, і ризику потрапляння піску і смоли на лакофарбове покриття машини, а також ефектно підкреслюють контури колісної арки, завершуючи привабливі форми кузова автомобіля. Виготовляються з еластичних по..
  Бризковики на Nissan Tiida (HB), комплект 4 шт. Сприяють зменш...
  695грн
 • Бризковики 5937-11
  Бризковики на Honda Accord Euro. Виготовлені з міцного еластичного матеріалу, що зберігає свої властивості в найсуворіших кліматичних умовах. Комплект задніх і передніх бризковиків захищає Ваш автомобіль і машини, що йдуть позаду, від бруду, піску, води, викиду гальки з-під коліс, запобігаючи сколи ..
  Бризковики на Honda Accord Euro. Виготовлені з міцного еластич...
  835грн
 • Бризковики 5938-11
  Комплект бризговиків для Hyundai IX 35. Гнучкі і міцні пластини, розраховані на експлуатацію в мороз, так і в спеку, виготовлені конкретно під дану модель автомобіля і якісно виконують свої функції. Служать для затримання вилітають з-під коліс бризок, піску або каменів, оберігаючи автомобіль від бру..
  Комплект бризговиків для Hyundai IX 35. Гнучкі і міцні пластин...
  862грн
 • Бризковики 5939-11
  Бризковики на Mazda 3. Комплект практичних і корисних автомобільних аксесуарів є обов'язковим для будь-якого автомобіля, так як не тільки захищає корпус і дно від пошкоджень летять з-під коліс камінням і дозволяє уникнути значного забруднення механізмів і агрегатів машини, але і оберігає ззаду машин..
  Бризковики на Mazda 3. Комплект практичних і корисних автомобі...
  1,113грн
 • Бризковики 5940-11
  Бризковики для Mitsubishi ASX (2011-...). Виробник: Cliford ( Китай). Виготовлені з якісного прогумованого пластика. Встановлюються на штатні місця. Комплект: 4 брызговика з кріпленнями. Виконують захисну функцію: частково захищають кузов від потрапляння бруду...
  Бризковики для Mitsubishi ASX (2011-...). Виробник: Cliford ( ...
  973грн
 • Бризковики 5941-11
  Бризковики на Mitsubishi Outlander XL. Комплект бризговиків є невід'ємною частиною обладнання, без якого експлуатація автомобіля неможлива. Якісні бризковики вловлюють летять з-під коліс камені, щебінь, пісок, бруд і воду, що захищають Ваш автомобіль від пошкоджень і корозії, а йде слідом від пошкод..
  Бризковики на Mitsubishi Outlander XL. Комплект бризговиків є ...
  1,252грн
 • Бризковики 5942-11
  Штатні оригінальні бризговики чорного кольору для автомобіля в кузові седан Toyota Camry 20 (1997-2001). Виготовлені з якісного гнучкого пластику, встановлюються оригінальні посадочні місця на спеціальні монтажні кріплення якими комплектуються бризковики. Комплект складається з 4 бризковиків (передн..
  Штатні оригінальні бризговики чорного кольору для автомобіля в...
  1,280грн
 • Бризковики 5943-11
  Комплект бризговиків для Mercedes Vito 2004-2011. З таким захистом, Ви забудете про проблему виникнення корозії на крилах і арках Вашого авто. Передні і задні бризковики - це можливість постійно тримати автомобіль в чистоті, що є одним з головних факторів довговічності Вашого авто. Бризговіки зробле..
  Комплект бризговиків для Mercedes Vito 2004-2011. З таким захи...
  1,363грн