Метражні

В категорії Метражні Ви знайдете обладнання які представлені різними виробниками. Всі обладнання підібрані в категорію Метражні відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та змонтувати обладнання з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Метражні та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо обладнання підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Антигравійна плівка Llumar 0,61 м
  Плівка антигравійна Llumar захистить Ваш автомобіль від подряпин.Тим самим плівка Llumar товщиною 215мкм збереже початковий вигляд Вашого авто. Гарантія на плівку 5 років.Плівка виготовлена на заводі обладнаному сучасним устаткуванням.Експлуатація плівки не передбачає особливих знань Запрошує..
  Плівка антигравійна Llumar захистить Ваш автомобіль від под...
  1,080грн
 • Антигравійна плівка Llumar 1,22 м
  Плівка антигравійна Llumar збереже Ваш авто від подряпин.Тим самим плівка Llumar товщиною 0.215 мм збереже товарний вигляд Вашого авто. Гарантія на плівку 5 років.Плівка виготовлена на заводі обладнаному сучасним устаткуванням.Експлуатація плівки не передбачає спеціальних знань Запрошуємо н..
  Плівка антигравійна Llumar збереже Ваш авто від подряпин.Т...
  2,150грн
 • Антигравійна плівка Llumar 1,52 м
  Плівка антигравійна Llumar збереже Ваш авто від сколів. Тим самим плівка Llumar товщиною 215мкм збереже початковий вигляд Вашого транспорта. Гарантія на плівку 5 років.Плівка виготовлена на заводі обладнаному сучасним м. Експлуатація плівки не передбачає особливих знань Запрошуємо на установк..
  Плівка антигравійна Llumar збереже Ваш авто від сколів. Тим...
  2,690грн
 • Антигравійна плівка Hexis Body Fence
  Hexis Bodyfence - це прозора поліуретанова самоклейка, яка розроблена для захисту кузова автомобіля. Вона має товщину 155 мікрон. Через протиударною стійкості, захищає кузов автомобіля від сколів, слідів комах, подряпин, незначних вм'ятин, слідів від автоматичних мийок. Ця автомобільна захисна плівк..
  Hexis Bodyfence - це прозора поліуретанова самоклейка, яка роз...
  1,400грн