Антигравійні

Захисні плівки для фарби Llumar, Hexis, 3M допоможуть Вам змінити зовнішній вигляд автомобіля практично не змінюючі його. Маючі неперевершену оптичну прозорість вони допоможуть зберегти колір фарби авто неушкодженим. 

 Зрозуміло що повноцінний захист автомобіля плівками доцільний при початковому встановленні на кузов нового автомобіля. Плівки можуть  наклеюватись практично на всі кузовні елементи тим самим перешкоджаючі зовнішнім факторам ( каміння, несильні удари, пташиний послід ) нанести їм шкоду. В майбутньому якщо Ви збираєтесь продавати Ваш автомобіль Вам достатньо просто демонтувати плівку та переполірувати автомобіль.А можна і не демонтуючі продати авто з нанесеною плівкою, за що  покупець буде Вам сильно вдячний .

Точність технології

В даному випадку в нас Ви можете придбати плівку на відріз або замовити вирізану викройку, що при певних навиках дасть Вам можливість встановити цю плівку навіть самостійно. Хоча ми радимо Вам всеж таки скористатись послугами наших інсталяційних центрів.

Гарантія

На плівки для фарб надається обмежена гарантія на випадок розтріскування, розшарування та утворення бульбашок - стандартних проблем пов'язаних з застосуванням неякісних плівок.

Догляд

Антигравійна плівка при якісному встановленні не вимагає особливого догляду крім привертання уваги автомийників на мийках при мийці Вашого автомобіля. 

 

Уточнити пошуковий запит