Розпорки амортизаторів

В категорії Розпорки амортизаторів Ви знайдете комплектуючі які представлені різними виробниками. Всі комплектуючі підібрані в категорію Розпорки амортизаторів відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та Встановити комплектуючі з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Розпорки амортизаторів та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо комплектуючі підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші бажання
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Розпірка 6279-11
  Розпірка передніх стаканів для кросовера Nissan X-Trail (07-13). Виготовлена з якісної міцної сталі, пофарбована помаранчевої порошковою фарбою. Кріпиться до безпосередньої склянках, регулюється по ширині. Покращує показники керованості автомобілем, в поворотах і віражах...
  Розпірка передніх стаканів для кросовера Nissan X-Trail (07-13...
  835грн
 • Розпірка 6280-11
  Розпірка передніх стійок для кросовера Nissan Juke (2011-...). Є додатковим обладнанням, для покращення інформативності рульового управління, особливо в поворотах і віражах. Виготовлена з міцного алюмінію, забарвлена в оранжевий колір, якісною порошковою фарбою...
  Розпірка передніх стійок для кросовера Nissan Juke (2011-...)....
  1,113грн
 • Розпірка 6281-11
  Розпірка передніх стаканів для автомобіля Toyota Carina E (1992-1997). Деталь розрахована тільки для автомобілів з дизельним або бензиновим мотором об'ємом 2,0 літра. Розпірка призначена для поліпшення інформативності рульового управління, для більш впевненого входження в повороти. Виготовлена з які..
  Розпірка передніх стаканів для автомобіля Toyota Carina E (199...
  1,113грн
 • Розпірка задніх стійок 6282-11
  Розпірка задніх стаканів для седана Mitsubishi Lancer 9 (2003-2009). Виготовлена зі сталі, пофарбована порошковою фарбою в яскравий помаранчевий колір. Кріпиться за допомогою болтів, безпосередньо на стакани, має регулювання по ширині. Покращує курсову стійкість в поворотах і на прямій, додає спорти..
  Розпірка задніх стаканів для седана Mitsubishi Lancer 9 (2003-...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6283-11
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi ASX. Міцна сталева розпірка встановлюється в стакани передніх стійок і зберігає жорсткість конструкції автомобіля при його експлуатації на нерівних дорогах і з підвищеною швидкістю, попереджаючи поступову микродеформацию і руйнування сполучних елементів. Розпі..
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi ASX. Міцна сталева роз...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6284-11
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi Lancer 9 03-07. Міцна сталева перемичка встановлюється в стакани передніх стійок для забезпечення жорсткості з'єднання механізмів автомобіля і перешкоди поступової амортизаційної деформації в місцях кріплень. Покращує керованість автомобілем, стійкість на доро..
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi Lancer 9 03-07. Міцна ...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6285-11
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi Lancer X 07.. Корисне пристосування, що дозволяє продовжити термін служби автомобіля і його механізмів. Запобігає експлуатаційні мікродеформації та розбовтування кріплень механізмів і агрегатів машини в процесі водіння на високих швидкостях або по нерівних дор..
  Розпірка передніх стійок для Mitsubishi Lancer X 07.. Корисне ...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6286-11
  Розпірка передніх стійок для кросовера Mitsubishi Outlander XL (2007-2012). Покращує інформативність рульового управління, реакції автомобіля на рульове управління стають більш гострими, стійкість в поворотах і на трасі підвищується. Матеріал виготовлення: сталь, пофарбована порошковою фарбою в яскр..
  Розпірка передніх стійок для кросовера Mitsubishi Outlander XL...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6287-11
  Розпірка передніх стаканів для кросовера Kia Sorento (2010-...). Встановлюється за допомогою болтів, безпосередньо в стакани, має регулювання по ширині. Покращує інформативність рульового керування автомобіля в поворотах, покращує курсову стійкість на дорозі. Матеріал: сталь, пофарбована порошковою ..
  Розпірка передніх стаканів для кросовера Kia Sorento (2010-......
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6288-11
  Сталева розпірка передніх стаканів, регульована по ширині для кросовера Kia Sportage (2010-...). Виготовлена з високоміцної сталі, пофарбована порошковою фарбою в яскравий помаранчевий колір. Створена для поліпшення жорсткості кузова і інформативності рульового керування автомобілем. Також значно до..
  Сталева розпірка передніх стаканів, регульована по ширині для ...
  835грн
 • Розпірка передніх стійок 6289-11 Chevrolet Aveo
  Розпірка передніх стійок для Chevrolet Aveo. Крім яскравого зовнішнього вигляду розпірка стійок має ряд істотних переваг, обмежує деформацію кузова під час кручення. Саме цей показник є дуже важливим, коли мова йде про точне і впевненому перестроюванні і проходження зв'язок поворотів на високих швид..
  Розпірка передніх стійок для Chevrolet Aveo. Крім яскравого зо...
  1,113грн
 • Розпірка передніх стійок 6290-11
  Розпірка передніх стійок для Hyundai Tucson. Автомобіль – збірна конструкція, і в місцях з'єднання корпус машини з часом піддається деформаціям, особливо в передній частині, що призводить до втрати стійкості при русі і погіршує керованість автомобілем, ускладнюючи водіння на високій швидкості і вход..
  Розпірка передніх стійок для Hyundai Tucson. Автомобіль – збір...
  1,113грн
 • Розпірка передніх стійок 6291-11
  Розпірка передніх стек для Ford Fiesta 06-09. Ідея встановлення розпірки запозичена з оснащення спортивних високошвидкісних автомобілів. Розпірка стійок передньої підвіски багаторазово збільшує жорсткість кузова, забезпечуючи кращу стійкість і керованість автомобілем, особливо при швидкісному входже..
  Розпірка передніх стек для Ford Fiesta 06-09. Ідея встановленн...
  1,113грн
 • Розпірка передніх стійок 6292-11
  Розпірка передніх стійок для Ford Fusion. Виготовлені українським виробником з якісного, володіє підвищеною витривалістю металу. Призначена для збільшення стійкості і керованості автомобіля при круговому русі або подоланні ділянок нерівної дороги за рахунок збільшення жорсткості кузова і стабільност..
  Розпірка передніх стійок для Ford Fusion. Виготовлені українсь...
  1,113грн
 • Розпірка передніх стійок 6293-11
  Розпірка передніх стійок для Hyundai Accent 06-10. Спеціальна металева конструкція встановлюється на автомобіль з метою запобігання з'являються з часом мікродеформацій кузова і механізмів. З установкою розпірки передніх стійок значно підвищується керованість автомобілем на поворотах і віражах, і сті..
  Розпірка передніх стійок для Hyundai Accent 06-10. Спеціальна ...
  1,113грн