Сабвуфери

В категорії Сабвуфери Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Сабвуфери відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Сабвуфери та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ремкомплект для Сабвуфера Kicx PRO-382
  Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на ,та багато інших питань. Ласкаво просимо !!!   ..
  Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєт...
  2,781грн
 • Сабвуфер Alpine PWE-V80
  Готовий до експлуатації активний сабвуфер, що дозволяє вам зробити апгрейд системи в кілька легких кроків. Сабвуфер має дуже компактним корпусом і є ідеальним рішенням для установки під сидіння або в обмеженому просторі. ФУНКЦІЇ І ОСОБЛИВОСТІ Максимальна потужність: 160 Вт Тип корпусу: ..
  Готовий до експлуатації активний сабвуфер, що дозволяє вам зр...
  5,490грн
 • Сабвуфер Alpine SBE-1044BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 500 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса.Усередині корпусу встановлений сабвуфер SWE-1044E, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Ця модель поставляється з декоративно..
  Завдяки допустимої пікової потужності 500 Вт, цей готовий до ...
  2,630грн
 • Сабвуфер Alpine SBE-1244BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 650 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса.Усередині корпусу встановлений сабвуфер SWE-1244E, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Ця модель поставляється з декоративно..
  Завдяки допустимої пікової потужності 650 Вт, цей готовий до ...
  2,960грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-1044BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса. Усередині корпусу встановлений сабвуфер SWG-1044, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Акрилове вікно зверху і збоку відкрив..
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до ...
  3,290грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-1224BP
  Володіючи піковою потужністю 800 Вт, цей готовий корпусних сабвуфер - відмінне рішення для фанатів гучного баса. У нього встановлений сабвуфер SWG-1244 і підключений до високоякісних роз'ємів. Акрилова вставка дозволяє заглянути всередину сабвуфера, а блакитне підсвічування додає яскравості зовнішн..
  Володіючи піковою потужністю 800 Вт, цей готовий корпусних са...
  3,720грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-1224BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса. Усередині корпусу встановлений сабвуфер 12" Type-G, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Акрилове вікно зверху і збоку відкр..
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до ...
  3,720грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-1244BP
  Володіючи піковою потужністю 800 Вт, цей готовий корпусних сабвуфер - відмінне рішення для фанатів гучного баса. У нього встановлений сабвуфер SWG-1244 і підключений до високоякісних роз'ємів. Акрилова вставка дозволяє заглянути всередину сабвуфера, а блакитне підсвічування додає яскравості зовнішн..
  Володіючи піковою потужністю 800 Вт, цей готовий корпусних са...
  3,720грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-1244BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса. Усередині корпусу встановлений сабвуфер SWG-1244, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Акрилове вікно зверху і збоку відкрив..
  Завдяки допустимої пікової потужності 800 Вт, цей готовий до ...
  3,720грн
 • Сабвуфер Alpine SBG-844BR
  Завдяки допустимої пікової потужності 400 Вт, цей готовий до експлуатації сабвуфер в фазоінверторному корпусі - саме те, що потрібно фанатам баса. Усередині корпусу встановлений сабвуфер SWG-844, підключений до високоякісних затисків на задній стороні корпусу. Акрилове вікно зверху і збоку відкрива..
  Завдяки допустимої пікової потужності 400 Вт, цей готовий до ...
  2,600грн
 • Сабвуфер Alpine SWD-355
  Відмінна продуктивність плюс висока допустима потужність і ефективність 12 "(30 см) SWE-1244E сабвуфера в поєднанні з цифровим підсилювачем серії V-Power MRV - M250 дасть вам багато потужного баса не займаючи багато простору. ФУНКЦІЇ І ОСОБЛИВОСТІ Компоненти системи S..
  Відмінна продуктивність плюс висока допустима потужність і ефе...
  7,680грн
 • Сабвуфер Alpine SWE-1044E
  Відмінні басові характеристики плюс висока допустима потужність і ефективність дивно доступною ціною. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Пікова потужність: 500 Вт Потужність RMS: 150 Вт Частотна характеристика: 33 Гц - 800 Гц Чутливість: 87,1 дБ/Вт (1 м) Установчий розмір: 232 мм Монт..
  Відмінні басові характеристики плюс висока допустима потужніс...
  1,900грн
 • Сабвуфер Alpine SWE-1200
  АКТИВНИЙ КОРПУСНИЙ САБВУФЕР 8" (20cm) - SWE-1200 Готовий до експлуатації активний сабвуфер, що дозволяє вам зробити апгрейд системи в кілька легких кроків. Сабвуфер має дуже компактним корпусом і є ідеальним рішенням для установки під сидіння або в обмеженому просторі. Особливості: В комплекті ..
  АКТИВНИЙ КОРПУСНИЙ САБВУФЕР 8" (20cm) - SWE-1200 Готовий до е...
  5,880грн
 • Сабвуфер Alpine SWE-1244E
  Відмінні басові характеристики плюс висока допустима потужність і ефективність дивно доступною ціною. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Пікова потужність: 650 Вт Потужність RMS: 200 Вт Частотний діапазон: 30 Гц - 500 Гц Чутливість: 88,7 дБ/Вт (1 м) Монтажний діаметр: 280 мм Монтажна ..
  Відмінні басові характеристики плюс висока допустима потужніс...
  2,030грн
 • Сабвуфер Alpine SWG-1044
  Сабвуфери серії Type-G є ідеальними компаньйонами для динаміків Type-G, в сабвуферах Type-G поєднуються вражаюча басова віддача, висока допустима потужність і ефективність, і при цьому вони мають доступну ціну! Характеристики Пікова потужність: 500 Вт Потужність( RMS): 150 Вт Частот..
  Сабвуфери серії Type-G є ідеальними компаньйонами для динамік...
  2,290грн