Дві камери

В категорії Дві камери Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Дві камери відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та інсталювати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Дві камери та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Відеореєстратор F225
  Прогресивна 2-х канальна модель, яка є найбільш функціональним і потужним реєстратором в модельному ряду Gazer. Пристрій включає в себе центральний блок оброблення з вбудованим дисплеєм 2,7" і дві виносні Full HD відеокамери надкомпактних розмірів. У Gazer F225 реалізований просунутий функціонал, вк..
  Прогресивна 2-х канальна модель, яка є найбільш функціональним...
  8,130грн
 • Відеореєстратор GT F35
  GT F35 - класична 2-х канальна Full HD модель, яка включає в себе стандартний автореєстратор з вбудованою в корпус камерою і додаткову виносну відеокамеру. Наявність другої відеокамери дозволяє фіксувати обстановку не тільки попереду автомобіля, але і в салоні або ззаду авто. Таке рішення дає можли..
  GT F35 - класична 2-х канальна Full HD модель, яка включає в ...
  4,630грн
 • Відеореєстратор GT F35 E
  Автомобільний відеореєстратор GT F35е - флагманська модель в сімействі 2-х канальних реєстраторів GT. Цей стильний девайс спроектований на базі моделі GT F35 і розроблений для тих, хто звик отримувати максимум від електроніки в своєму автомобілі. На відміну від своїх попередників, GT F35e не обмежу..
  Автомобільний відеореєстратор GT F35е - флагманська модель в ...
  4,960грн
 • Відеореєстратор GT F37 E
  GT F37 Е 2-канальний Full HD реєстратор GT F37 Е - кращий вибір для тих водіїв, яким важливі зручність використання і можливість максимально розширити функціонал свого девайса. Модель відрізняється наявністю другого додаткового відеовходу і поруч практичних дизайнерських рішень. Ключова переваг..
  GT F37 Е 2-канальний Full HD реєстратор GT F37 Е - кращий ...
  4,400грн
 • Відеореєстратор ParkCity DVR HD 495
  Новинка на ринку відеореєстраторів - портативний автомобільний відеореєстратор з двома поворотними камерами Основні характеристики Конструкція звичайна, з екраном Кількість камер 2 Запис відео 1280x480 при 30 к/с Циклічний Режим запису, запис без розривів Датчик удару (G-сенсо..
  Новинка на ринку відеореєстраторів - портативний автомобільни...
  2,270грн
 • Відеореєстратор VR-670
  Відеореєстратор Incar VR-670 має дві камери, що дозволяє фіксувати дорожню обстановку як спереду, так і позаду автомобіля. Пристрій має продуманий дизайн, висока якість зборки і дозволяє вести зйомку у високій якості. Додаткова виносна камера на довгому дроті, яка встановлюється в задній частині сал..
  Відеореєстратор Incar VR-670 має дві камери, що дозволяє фіксу...
  1,590грн
 • Відеореєстратор VR-982
  Відеореєстратор Incar VR-982 являє преміум сегмент і призначений для прихованої установки в Вашому автомобілі. Реєстратор комплектується двома мініатюрними відеокамерами, які працюють на базі потужного процесора Ambrella A7 LA70 і дозволяють вести постійну відеозйомку подій, як спереду, так і ззаду ..
  Відеореєстратор Incar VR-982 являє преміум сегмент і призначен...
  4,760грн
 • Мультимедійне дзеркало-накладка з двоканальним FullHD відеореєстратор DVR HD 900
  Мультимедійне дзеркало-накладка з двоканальним FullHD відеореєстратор ParkCity DVR HD 900 PARKCITY DVR HD 900 - багатофункціональний автомобільний відеореєстратор 7-в-1 в дзеркалі заднього виду: Двоканальний автомобільний відеореєстратор Високошвидкісний мобільний інтернет 3G Пристрій гучного..
  Мультимедійне дзеркало-накладка з двоканальним FullHD відеореє...
  5,389грн