Відеоінтерфейси

В категорії Відеоінтерфейси Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Відеоінтерфейси відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та Встановити товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Відеоінтерфейси та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автомобільний DVB-T/T2 ресівер VT120
  Ключові переваги Прийом телебачення стандартної та високої чіткості Стабільний прийом при швидкості руху 80 км/год 2 активні антени у виносного Відтворення відео/аудіо/фото з USB носіїв Підключення до будь-якого монітора або ГУ Підключення до моніторів високої чіткості HDMI Робота ..
  Ключові переваги Прийом телебачення стандартної та висок...
  4,170грн
 • Автомобільний DVB-T/T2 ресівер VT140
  Ключові переваги Прийом телебачення стандартної та високої чіткості Стабільний прийом при швидкості руху до 180 км/год 4 активні антени у виносного Відтворення відео/аудіо/фото з USB носіїв Підключення до будь-якого монітора або ГУ Підключення до моніторів високої чіткості HDMI Роб..
  Ключові переваги Прийом телебачення стандартної та висок...
  5,550грн
 • Адаптер Prime-X CVBS-RGB (VW 315, 510)
  Адаптер для підключення нештатної камери в Volkswagen Адаптер призначений для підключення нештатної камери заднього ходу до штатних моніторів RCD510/RNS315/RNS510 автомобілів Volkswagen. Пристрій перетворює композитний відеосигнал в RGB-сигнал. Увага! Для того, щоб адаптер і підключена до нього..
  Адаптер для підключення нештатної камери в Volkswagen Адапт...
  1,920грн
 • Бездротовий передавач MONITOR для камери
  Бездротовий передавач (монітор) "Prime-X" - Цей пристрій використовують для передачі відео-зображення від камери до монітора 2,5 мм по бездротовому каналу. Тепер не потрібно тягнути дріт від камери до монітора через весь автомобіль, досить підключити 2 передавача до камери і монітора і зробити ел..
  Бездротовий передавач (монітор) "Prime-X" - Цей пристрій ви...
  730грн
 • Бездротовий передавач для камери (GPS)
  Бездротовий передавач (GPS) - Цей пристрій використовують для передачі відео-зображення від камери до GPS навігатора з відеовходом 2,5 мм по бездротовому каналу. Тепер не потрібно тягнути дріт від камери до монітора через весь автомобіль, досить підключити 2 передавача до камери і монітора і зроб..
  Бездротовий передавач (GPS) - Цей пристрій використовують д...
  730грн
 • Відеоінтерфейс CVBS-RGB VI 1110
  Відеоінтерфейс CVBS-RGB для підключення композитного відеосигналу до оригінального головного пристрою VW RNS315/RNS510/RCD510 Характеристики: Відеовхід: 1х CVBS (RCA); формат відеосигналу: PAL/NTSC. Відео вихід: 1x RGB, спеціальний роз'єм VW. Підключення до CAN шині автомобіля. ..
  Відеоінтерфейс CVBS-RGB для підключення композитного відеосиг...
  3,170грн
 • Кабель AV INTRO CON-AV TY /AV для Toyota TnGO2
  Кабель AV INTRO CON-AV TY /AV для Toyota TnGO2 Адаптер AV для підключення додаткових аудіо-відео пристроїв до штатного дисплею Toyota Touch and Go 2..
  Кабель AV INTRO CON-AV TY /AV для Toyota TnGO2 Адаптер AV для...
  789грн
 • Кабель AV INTRO CON-RC MZ для MAZDA
  Кабель AV INTRO CON-RC MZ для MAZDA Кабель для підключення камери заднього виду в Mazda зі штатної мультимедійною системою MZD Connect. За допомогою цього кабелю ви зможете встановити нештатну камеру за принципом Plug&Play без пошкодження штатної проводки. Зображення з камери заднього виду автомат..
  Кабель AV INTRO CON-RC MZ для MAZDA Кабель для підключення ка...
  789грн
 • Конвертор RGB Video AM030
  RGB Video Convert - відеоконвертер компонент-композит для автомобілів VW/Skoda/Seat (сумісний з автомобілями без модуля промальовування траєкторії) Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу по..
  RGB Video Convert - відеоконвертер компонент-композит для ав...
  1,060грн
 • Конвертор RGB Video AM031
  RGB Video Convert - відеоконвертер компонент-композит для VW Passat CC (3C7), 2008-2012 (сумісний з автомобілями без модуля промальовування траєкторії) Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки час..
  RGB Video Convert - відеоконвертер компонент-композит для VW...
  1,060грн
 • Мультимедійний відео інтерфейс VC500-C/S
  МОЖЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC500-C/S - це можливість підключити три додаткові джерела відео на головний пристрій вашого Audi. Як правило, мультимедійна штатна система Non-MMI Concert system не дає можливості підключити неоригінальні аудіо системи, такі як камер..
  МОЖЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ Ключова перевага відео інтерфейсу Ga...
  8,030грн
 • Мультимедійний відео інтерфейс VC500-CUE/ITLL
  Відео інтерфейс для підключення камери заднього/переднього виду, системи кругового огляду з функцією охоронного відеоспостереження, відеореєстратори Входи: 2x Video in, 1x Camera in (RCA). Відеовихід: безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля. Автоматичне перемикання в режим кам..
  Відео інтерфейс для підключення камери заднього/переднього вид...
  8,740грн
 • Мультимедійний відео інтерфейс VC500-CUE2
  Відео інтерфейс для підключення камери заднього/переднього виду, системи кругового огляду з функцією охоронного відеоспостереження, відеореєстратори Входи: 2x Video in, 1x Camera in (RCA). Відеовихід: безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля. Автоматичне перемикання в режим кам..
  Відео інтерфейс для підключення камери заднього/переднього вид...
  9,690грн