Інтерфейси

В категорії Інтерфейси Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Інтерфейси відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та Встановити товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Інтерфейси та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Інтерфейс склопідіймача Sheriff PWM104
  Sheriff PWM104: Модуль призначений для спільної роботи з автомобільною сигналізацією або іншим пристроєм, що має спеціальний вихід, на якому з'являється імпульс негативної або позитивної полярності при зміні стану системи (наприклад, при постановці на охорону). Модуль забезпечує автоматичне за..
  Sheriff PWM104: Модуль призначений для спільної роботи з а...
  630грн
 • Інтерфейс склопідіймача Sheriff PWM200
  КОМПЛЕКТАЦІЯ- центральний модуль,- джгут проводів,- керівництво по експлуатації. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИНапруга живлення 10..18, Споживаний струм в черговому режимі: 20 мА, Максимальний вихідний струм: 30 А, Струм управління по входах управління: 2мА,Максимальний струм управління реле блокування дат..
  КОМПЛЕКТАЦІЯ- центральний модуль,- джгут проводів,- керівництв...
  590грн
 • Інтерфейс склопідіймача Tiger PW-2 NEW
  Характеристики: послідовна доведення двох стекол захист від перевантажень (+) запускаючий імпульс (-) запускаючий імпульс напруга живлення +9 ~ 12 В струм в режимі спокою 4 мА максимальний выыходной ток - 15А Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну..
  Характеристики: послідовна доведення двох стекол захист...
  310грн
 • Інтерфейс склопідіймача Tiger PW-4 NEW
  Характеристики: послідовна доведення чотирьох стекол захист від перевантажень (+) запускаючий імпульс (-) запускаючий імпульс автовизначення несправності напруга живлення +9 ~ 12 В струм в режимі спокою 6 мА максимальний выыходной ток - 15А чотири способи управління інтерфейсом ..
  Характеристики: послідовна доведення чотирьох стекол за...
  410грн
 • Інтерфейс склопідйомників NITEO PWC-2
  NITEO PWC-2 Інтерфейс склопідйомників на два скла з паралельним закриттям стекол. Служить для доводу скла при постановці на охорону. Припиняє рух скла при виникненні перешкоди. «Обходить» несправний склопідйомник. Управляється позитивним імпульсом. Габаритні розміри блоку: висота..
  NITEO PWC-2 Інтерфейс склопідйомників на два скла з парале...
  260грн
 • Інтерфейс склопідйомників NITEO PWC-4
  NITEO PWC-4 Інтерфейс склопідіймача на чотири шибки з послідовним закриттям стекол. Служить для доводу скла при постановці на охорону. Припиняє рух скла при виникненні перешкоди. «Обходить» несправний склопідйомник. Біполярний управління. Габаритні розміри блоку: висота - 90 мм, ..
  NITEO PWC-4 Інтерфейс склопідіймача на чотири шибки з посл...
  330грн
 • Інтерфейс склопідйомників Pandora DWM 210
  Технічні параметри Pandora DWM-21: Двосторонній модуль керування склопідіймачами Pandora DWM-210 з функцією запам'ятовування положення скла і підтримкою режиму «управління в один дотик». У модулі застосовані найбільш досконалі, на сьогоднішній день, алгоритми визначення положення та керуванн..
  Технічні параметри Pandora DWM-21: Двосторонній модуль ке...
  1,050грн
 • Інтерфейс склопідйомників Pandora DWM-502
  Pandora DWM-502: Модуль призначений для послідовного управління чотирма склопідйомниками і люком автомобіля в одному напрямку, за умови наявності в автомобілі встановлених електроприводів. Управління модулем може здійснюватися від сигналу, формованого автомобільною сигналізацією або іншим пристроєм..
  Pandora DWM-502: Модуль призначений для послідовного управлін...
  1,240грн
 • Інтерфейс склопідйомників Tiger PWM-4
  Tiger PWM-4: Модуль забезпечує автоматичне закривання чотирьох стекол при наявності електроприводів. Напруга живлення: +9~12 В Струм в режимі спокою: 5мА Захист від перевантажень Макс. вихідний струм: - 15А Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію п..
  Tiger PWM-4: Модуль забезпечує автоматичне закривання чот...
  630грн
 • Блок управління парктроника Tiger TG-P4
  Блок управління парктроника Tiger TG-P4 Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на обладнання,та багато інших питань. ..
  Блок управління парктроника Tiger TG-P4 Запрошуємо на установ...
  180грн
 • Дисплей до парктроніку Tiger TG-P4
  Дисплей до парктроніку Tiger TG-P4 Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на товар, та багато інших питань. Ласкаво ..
  Дисплей до парктроніку Tiger TG-P4 Запрошуємо на установку в ...
  180грн
 • Комплект кнопок Tiger TG-11
  Комплект кнопок Tiger TG-11 до стеклоподъемникам на 2 скла Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на товар, та багато і..
  Комплект кнопок Tiger TG-11 до стеклоподъемникам на 2 скла Зап...
  330грн
 • Комплект кнопок Tiger TG-12
  Комплект кнопок Tiger TG-12 до стеклоподъемникам на 2 скла Розміри з рамочкою Довжина*Ширина*Глибина від підстави рамки (мм)-52*30*40 Розміри кнопки Довжина*Ширина (мм) - 48*20 Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть з..
  Комплект кнопок Tiger TG-12 до стеклоподъемникам на 2 скла Р...
  330грн