Обігрівання

В категорії Обігрівання Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Обігрівання відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та провести монтаж товари з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Обігрівання та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товари підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші потреби

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Підігрів сидінь GT H01
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з круглою кнопкою управління D = 24 мм, три положення HI/OFF/LOW, індикація роботи Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: кругла. Розмір кнопки: видима частина D-23 мм, устан..
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з круглою...
  1,040грн
 • Підігрів сидінь GT H03
  Підігрів сидіння вбудований на основі вуглеволокна з круглою кнопкою управління, три положення потужності, підсвітка кнопки. Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: кругла, з підсвічуванням. Кількість режимів (рівнів) потужност..
  Підігрів сидіння вбудований на основі вуглеволокна з круглою к...
  1,420грн
 • Підігрів сидінь GT H4-left TYT
  Підігрів сидіння вбудовуваний (на сидіння 1) на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутної кнопкою Toyota і контролером управління 22х32 мм, п'ять положень потужності. Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: прямокутна, з вбуд..
  Підігрів сидіння вбудовуваний (на сидіння 1) на основі вуглево...
  1,420грн
 • Підігрів сидінь GT H4-right TYT
  Підігрів сидіння вбудовуваний (на сидіння 1) на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутної кнопкою Toyota і контролером управління 22х32 мм, п'ять положень потужності. Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: прямокутна, розмір 2..
  Підігрів сидіння вбудовуваний (на сидіння 1) на основі вуглево...
  1,420грн
 • Підігрів сидінь GT H4-VW
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутної кнопкою VW і контролером управління 29х45 мм, п'ять положень потужності Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: прямокутна, розмір 25х43 мм, з вбудова..
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з оригіна...
  1,380грн
 • Підігрів сидінь GT H42
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з квадратної кнопкою управління, три положення HI/OFF/LOW, індикація роботи Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кнопка управління: квадратна. Розмір кнопки: видима частина 23х23 мм, установч..
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з квадрат...
  1,040грн
 • Підігрів сидінь GT H4D-TYT
  Підігрів двох сидінь що вбудовується для Toyota LC на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутної кнопкою управління Toyota на дві ручки регулювання, плавне регулювання потужності для кожного сидіння, c підсвічуванням Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті чотири штуки):..
  Підігрів двох сидінь що вбудовується для Toyota LC на основі в...
  2,200грн
 • Підігрів сидінь GT H4D5
  Підігрів двох сидінь що вбудовується на основі вуглеволокна із загальною прямокутної кнопкою керування на два колеса регулювання, п'ять положень потужності для кожного сидіння, підсвітка кнопок Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті чотири штуки): 27х46 див. Кнопка управ..
  Підігрів двох сидінь що вбудовується на основі вуглеволокна із...
  2,130грн
 • Підігрів сидінь GT H4S
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з посрібленим нагрівальним елементом, квадратної кнопкою управління 25х25 мм (отвір круглий 18 мм), чотири положення потужності з 4 квітами підсвічування Матеріал мата: вуглецеве волокно. Розмір мата (в комплекті дві штуки): 27х46 див. Кно..
  Підігрів сидіння вбудовуваний на основі вуглеволокна з посрібл...
  1,490грн