Вбудовані в дзеркала

В категорії Вбудовані в дзеркала Ви знайдете комплектуючі які представлені різними виробниками. Всі комплектуючі підібрані в категорію Вбудовані в дзеркала відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та змонтувати комплектуючі з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Вбудовані в дзеркала та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо комплектуючі підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші бажання
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Відеореєстратор Falcon DVR HD60-LCD
  Автомобільний відеореєстратор:FALCON HD60-LCD Опис: FALCON HD60-LCD легко кріпиться на дзеркало заднього виду і виконує функції дзеркала і відеореєстратора 2 в 1. FALCON HD60-LCD записує відео в Full HD і забезпечує високу чіткість картинки. FALCON HD60-LCD здатний відобразити більшу кількість де..
  Автомобільний відеореєстратор:FALCON HD60-LCD Опис: FALCON ...
  2,265грн
 • Дзеркало автомобільне з монітором MU500
  Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3" і універсальним вбудованим кріпленням зі змінними майданчиками Дисплей TFT LCD 4,3" (16:9) 480х272, яскравість 1000 cd/m2. Відеовходи: 2 композитних CVBS (RCA), формат сигналу PAL/NTSC (автовизначення). Автоматичне включення..
  Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3" ...
  3,170грн
 • Дзеркало автомобільне з монітором MU700
  Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3" і універсальним вбудованим кріпленням зі змінними майданчиками Дисплей TFT LCD 4,3" (16:9) 480х272, яскравість 1000 cd/m2. Автозатемнення Відеовходи: 2 композитних CVBS (RCA), формат сигналу PAL/NTSC (автовизначення). Авто..
  Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3" ...
  4,980грн
 • Дзеркало з монітором Falcon MIR-402
  Універсальне дзеркало заднього виду з вбудованим дисплеєм (4,3 дюйма) призначене для роботи з камерою заднього виду або будь-яким іншим джерелом відеосигналу, наприклад, DVD-програвачем або ТВ-тюнером. В точності повторює дизайн найбільш розповсюджених стандартних заводських дзеркал.  Дзерка..
  Універсальне дзеркало заднього виду з вбудованим дисплеєм (4,3...
  1,167грн
 • Дзеркало з реєстратором Phantom RM-43 DVR
  Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду Phantom RM-43 з вбудованим монітором 4,3" виконаний в стилі звичайного дзеркала заднього виду і являє собою накладку, яка кріпиться на штатний дзеркало заднього виду з допомогою затискачів. Це дозволяє Phantom RM-43 органічно вписатися в інтер'єр авто..
  Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду Phantom RM-43 ...
  1,600грн
 • Дзеркало заднього виду MM501
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM501 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM501 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM502
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM502 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM502 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM503
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM503 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM503 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM504
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM504 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM504 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM505
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM505 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM505 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM506
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer MM506 з вбудованим монітором повністю ідентичні оригінальному салонного дзеркала. Це дозволяє Gazer MM506 органічно вписуватися в інтер'єр салону автомобіля, не закриваючи огляд водієві додатковим м і не привертаючи до нього непотрібної ..
  Дизайн корпусу і спосіб кріплення дзеркала заднього виду Gazer...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM507
  Автомобільні дзеркало заднього виду Gazer MM507 з вбудованим монітором призначений для підключення до автомобільної відеокамери заднього виду Gazer. Принцип роботи дзеркала: Gazer в системі видеопарковки - простий і ефективний. При русі автомобіля заднім ходом, відео з камери буде відображатися на..
  Автомобільні дзеркало заднього виду Gazer MM507 з вбудованим м...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM509
  Автомобильные зеркало заднего вида Gazer MM509 со встроенным монитором предназначено для подключения к автомобильной видеокамере заднего вида Gazer. Принцип работы зеркала Gazer в системе видеопарковки - простой и эффективный. При движении автомобиля задним ходом, видео с камеры будет отображатьс..
  Автомобильные зеркало заднего вида Gazer MM509 со встроенным м...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM510
  Автомобильные зеркало заднего вида Gazer MM510 со встроенным монитором предназначено для подключения к автомобильной видеокамере заднего вида Gazer. Принцип работы зеркала Gazer в системе видеопарковки - простой и эффективный. При движении автомобиля задним ходом, видео с камеры будет отображатьс..
  Автомобильные зеркало заднего вида Gazer MM510 со встроенным м...
  3,170грн
 • Дзеркало заднього виду MM701
  Автомобільне дзеркало заднього виду з вбудованим монітором Gazer MM701 призначений для підключення до автомобільної відеокамери заднього виду Gazer. При русі автомобіля заднім ходом, відео з камери буде відображатися на вбудованому дисплеї діагоналлю 4,3", і водій зможе контролювати відстань до пере..
  Автомобільне дзеркало заднього виду з вбудованим монітором Gaz...
  4,980грн

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/smarttun/smart-tuning.com.ua/www/index.php on line 113