1 DIN з приводом

В категорії 1 DIN з приводом Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію 1 DIN з приводом відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на 1 DIN з приводом та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • CD/MP3 ресивер KDC-110UB
  Kenwood KDC-110UB: Блакитне підсвічування кнопок і біле підсвічування дисплея Фронтальні AUX і USB Знімна передня панель РК-дисплей 13 символів/цифр Максимальна вихідна потужність: 4 x 50 Вт 1 RCA вихід передпідсилювача 2,5 В (перемикається тил/сабвуфер) Відтворення музики з Android (..
  Kenwood KDC-110UB: Блакитне підсвічування кнопок і біле під...
  1,940грн
 • CD/MP3 ресивер KDC-110UG
  Kenwood KDC-110UG: Зелене підсвічування кнопок і біле підсвічування дисплея Фронтальні AUX і USB Знімна передня панель РК-дисплей 13 символів/цифр Максимальна вихідна потужність: 4 x 50 Вт 1 RCA вихід передпідсилювача 2,5 В (перемикається тил/сабвуфер) Відтворення музики з Android (MS..
  Kenwood KDC-110UG: Зелене підсвічування кнопок і біле підсв...
  1,940грн
 • CD/MP3-ревисер KMR-440U Marina
  Технічні характеристики Kenwood KMR-440U: магнітола для яхт і катерів, AAC/WMA/MP3/CD-ресивер серії MARINE з USB і функцією управління iPod, iPhone. USB на передній панелі і порт AUXUSB 1-Wire Direct Connect для високошвидкісного контролю IPod / iPhone АудіоПрямі функції пошуку для IPodMy Playlist ф..
  Технічні характеристики Kenwood KMR-440U: магнітола для яхт і ...
  5,460грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R441EY
  JVC KD-R441EY: MOS-FET 50 Вт x 4; 24-бітний ЦАП; Сумісність з бездротова технологія Bluetooth®*1; Application Control для Smartphone (додаток JVC); JVC Smart Music Control для Android (завантаження програми через USB); JVC Music Control для Android (завантаження програми через U..
  JVC KD-R441EY: MOS-FET 50 Вт x 4; 24-бітний ЦАП; С...
  1,840грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R471
  Загальні характеристики Інтерфейс CD-ченджера немає Номінальна і пікова потужність 4x20 Вт/4x50 Вт Підсвічування кнопок червоне Типорозмір 1 DIN Колір чорний Дисплей Тип дисплея монохромний Підтримувані формати і носії Носії CD-R, CD-RW Формати CD-Audio, MP3, WMA Інтерфей..
  Загальні характеристики Інтерфейс CD-ченджера немає Ном...
  1,870грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R472
  МОЖЛИВОСТІ Режими USB Audio і Auto для пристроїв Android Вхід USB і AUX Знімна передня панель COMPUPLAY Цифрові годинник Приглушення звуку при розмові по телефону Підтримка натискань тоновим сигналом через колонки Роз'єм для управління кнопками на кермі автомобіля за допомогою ада..
  МОЖЛИВОСТІ Режими USB Audio і Auto для пристроїв Android ...
  1,870грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R481
  Функції: 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей Мульти-змінне підсвічування клавіші доступу підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами Android Music Playback (AUDIO MODE і AUTO MODE) drvnEQ Відтворення мультимедіа Підтримка MP3 з читанням російських ID3 тегів: CD / USB ..
  Функції: 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей ...
  1,990грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R482
  Функції: підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей Android Music Playback (AUDIO MODE і AUTO MODE) drvnEQ Відтворення мультимедіа Підтримка MP3 з читанням російських ID3 тегів: CD / USB Підтримка WMA c читанням російських ID3 тегів:..
  Функції: підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами ...
  1,960грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R484
  Функції підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей Android Music Playback (AUDIO MODE і AUTO MODE) drvnEQ Відтворення мультимедіа Підтримка MP3 з читанням російських ID3 тегів: CD / USB Підтримка WMA c читанням російських ID3 ..
  Функції підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами 2...
  1,790грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R551EY
  МОЖЛИВОСТІ Змінювана підсвітка кнопок Готовність до використання пристроїв Bluetooth за допомогою окремо придбаного адаптера KS-BTA100: телефонні дзвінки в режимі "без рук" потокове відтворення звуку інтернет-радіо для смартфонів голосовий набір номера для телефонів з підтрим..
  МОЖЛИВОСТІ Змінювана підсвітка кнопок Готовність до вик...
  2,090грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R571
  CD/MP3-..
  CD/MP3-.....
  1,990грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R577QN
  ХАРАКТЕРИСТИКИ Монтажний розмір: 1DIN Відтворення мультимедіа: MP3/WMA сумісний, читає теги ID3/WMA CD / USB WAV-сумісний, читає теги: USB FLAC-сумісний, читає теги: USB Програвач компакт-дисків: Сумісність з CD-R/RW Текст на CD Випадкове/Повторне відтворення Частотна характери..
  ХАРАКТЕРИСТИКИ Монтажний розмір: 1DIN Відтворення мультимед...
  2,020грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R671
  Характеристики: MOS-FET 50 Вт x 4 Пряме підключення сабвуфера (монофонічне, через лівий канал) Відтворення музики з iPod/iPhone Android AUDIO MODE and AUTO MODE *1 Підтримувані формати файлів: WAV / MP3 / WMA / FLAC Вхід AUX (передній) Тюнер з цифровою обробкою сигналів 3-Band Par..
  Характеристики: MOS-FET 50 Вт x 4 Пряме підключення саб...
  2,330грн
 • CD/MP3-ресівер KD-R681
  Функції: 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей Відтворення музики з iPod/iPhone Клавіша доступу з мульти-змінною підсвічуванням (2 світлодіода) Android Music Playback (AUDIO MODE і AUTO MODE) drvnEQ підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами Відтворення мультимедіа Пі..
  Функції: 2-рядковий вертикально орієнтований LCD дисплей ...
  2,420грн