Інструменти

В категорії Інструменти Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Інструменти відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Інструменти та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автосканер бездротовий ParkCity ELM-327BT
  Функції ParkCity ELM-327BT : Відображає в реальному часі значення параметрів: обороти двигуна, температура охолодної рідини, рівень палива в баку, тиск палива, швидкість автомобіля, час у дорозі, миттєва витрата палива, середня витрата палива, тиск у впускному колекторі, те..
  Функції ParkCity ELM-327BT : Відображає в реальному часі з...
  760грн
 • Автосканер бездротовий PARKCITY ELM-327BT2
  Функції: • Відображає в реальному часі значення параметрів: обороти двигуна, температура охолодної рідини, рівень палива в баку, тиск палива,швидкість автомобіля, час у дорозі, миттєвий розхід палива, середня витрата палива, тиск у впускному колекторі, температура повітря у впускному колекторі, вит..
  Функції: • Відображає в реальному часі значення параметрів: о...
  900грн
 • Бездротовий сканер OBDII для магнітол Prime-X
  Бездротовий сканер використовується для визначення і читання помилок вашого автомобіля. Так само, за допомогою сканера можна програмувати приховані налаштування автомобіля (автоматичне замикання і відмикання дверей, вікон і так далі...) Комп'ютерна програма для бездротового сканера проста у викори..
  Бездротовий сканер використовується для визначення і читання ...
  700грн
 • Програматор Magnum
  програматора: Призначений для програмування систем Magnum 7-ої і 8-ої серій через ПК. Комплектація програматора: USB-кабель Блок програматора Диск з програмним забезпеченням ..
  програматора: Призначений для програмування систем Magnu...
  1,080грн
 • Програматор Pandora RMP-03
  Характеристики: Регулювання датчиків з брелока: Так Підтримка Slave-режиму: Так, розширена Автозапуск: Так CAN: Так, розширена Вбудоване управління радіореле: Так Енергоекономічність: Висока (сама економна) ..
  Характеристики: Регулювання датчиків з брелока: ...
  970грн
 • Програматор функцій Niteo PC-USB для сиг FX-3
  Для дистанційного програмування функцій автомобільної охоронної системи «NITEO FX-3» необхідно мати комплект додаткового обладнання, що складається з: Програмне обеспечение.......................................................................................................1 шт. HID-пристрій, у ви..
  Для дистанційного програмування функцій автомобільної охоронн...
  250грн
 • Программатор iCodePRO USB
  Теперь с помощью ПК можно запрограммировать различные режимы и параметры работы сигнализаций iCode 07 начиная с версии 1.05: - функции охраны и сервиса; - функции запуска двигателя; - функции CAN адаптера; - установить номер программы CAN адаптера под конкретный автомобиль; - запрограм..
  Теперь с помощью ПК можно запрограммировать различные режимы...
  370грн