З зворотнім звязком

В категорії Двосторонні Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Двосторонні відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Двосторонні та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автосигналізація Alligator C-5
  Нове покоління З серії ALLIGATOR володіє функцією FLEX каналів і комплектується новим металевим брелком з рекордною товщиною корпуса. Вся інформація і повідомлення відображаються російською мовою у вигляді біжучого рядка на текстовому дисплеї брелока. Завдяки використанню радіоканалу вузькосмуг..
  Нове покоління З серії ALLIGATOR володіє функцією FLEX канал...
  6,720грн
 • Автосигналізація Alligator C-500
  ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ ALLIGATOR C-500 Стандартні функції Сервісні функції Радіус дії в режимі оповіщення до 2500 м Функція звукового або вібраційного сповіщення передавачем з двостороннім зв'язком Годинник, будильник, таймер зворотного відліку в передавачі з двостороннім зв'язком Відстеженн..
  ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ ALLIGATOR C-500 Стандартні функції Серві...
  3,950грн
 • Автосигналізація Alligator SP-30
  Технічні параметри Alligator SP-30: Охоронні функції Здвоєний діалоговий код (DUPLEX DIALOG):Так Інтелектуальне управління ( SmartStart+ ):Так Неперевершена захист від перешкод (8192 каналу):Так Контроль з будь-якої точки світу ( Bilarm GPS/GSM ):Так Діалогові брелоки в комплекті (..
  Технічні параметри Alligator SP-30: Охоронні функції ...
  4,020грн
 • Автосигналізація Alligator SP-55RS
  Alligator SP-55RS: Оцініть новітній діалоговий код "DUPLEX DIALOG" (ЗДВОЄНИЙ ДІАЛОГ), який забезпечує абсолютний захист від електронного злому (криптостійкість) та ідеальну перешкодозахищеність (захист від міських перешкод). А також, що не має аналогів швидкодію охоронної системи всього в ¼ секу..
  Alligator SP-55RS: Оцініть новітній діалоговий код "DUPLEX...
  4,700грн
 • Автосигналізація Alligator SP-75RS
  Alligator SP-55RS: Оцініть новітній діалоговий код "DUPLEX DIALOG" (ЗДВОЄНИЙ ДІАЛОГ), який забезпечує абсолютний захист від електронного злому (криптостійкість) та ідеальну перешкодозахищеність (захист від міських перешкод). А також, що не має аналогів швидкодію охоронної системи всього в ¼ сек..
  Alligator SP-55RS: Оцініть новітній діалоговий код "DUPLE...
  3,650грн
 • Автосигналізація Alligator TD-350
  Alligator TD-350: Модель Alligator TD-350 повноцінний охоронний комплекс з двостороннім зв'язком. Це означає, що крім виконання дистанційних команд з 5-ти кнопкового брелока з РК-дисплеєм, система може сама сповіщати господаря про стан автомобіля. Вся інформація і повідомлення відображаються р..
  Alligator TD-350: Модель Alligator TD-350 повноцінний ох...
  5,020грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-300
  Основні функції системи Охорона Динамічний код. Пасивна/активна постановка системи на охорону. Дистанційне включення/вимикання функції пасивної постановки анти неуважність) системи на охорону. Можливість автоматичного відновлення режиму охорони. Роздільне управління режимами включення/..
  Основні функції системи Охорона Динамічний код. Пасивн...
  1,800грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-310
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ ОХОРОНА Динамічний код. Пасивна/активна постановка системи на охорону. Можливість автоматичного відновлення режиму охорони. Роздільне управління режимами включення/вимикання охорони. Програмований персональний код відключення і управління системою. Мож..
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ ОХОРОНА Динамічний код. ...
  1,570грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-320
  daVINCI PHI-320: Автомобільна охоронна система з двостороннім зв'язком, інтерактивним LCD-пейджером, системою захисту від угону і захоплення автомобіля, функцією турботаймера, вбудованим модулем управління радіореле блокування Т80/T82, функція тимчасового блокування кнопок брелока двостороннього ..
  daVINCI PHI-320: Автомобільна охоронна система з двосторонн...
  2,270грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-330
  Функції системи daVINCI PHI-330: Динамічний код Пасивна/активна/ручна постановка системи на охорону. Постановка на охорону з відключенням сирени. Можливість зняття з охорони в 2 етапи. Функція іммобілайзера. Програмований персональний код. Охорона при запущеному двигуні. Функція підтр..
  Функції системи daVINCI PHI-330: Динамічний код Пасивна/а...
  1,970грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-350
  Функції системи daVINCI PHI-350: Код - динамічний діалог Пасивна/активна/ручна постановка системи на охорону. Постановка на охорону з відключенням сирени. Можливість зняття з охорони в 2 етапи. Функція іммобілайзера. Програмований персональний код відключення і управління системо..
  Функції системи daVINCI PHI-350: Код - динамічний діалог ...
  2,140грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-499
  Основні функції системи Охорона Динамічний код. Пасивна/активна постановка системи на охорону. Дистанційне включення/вимикання функції пасивної постановки анти неуважність) системи на охорону. Можливість автоматичного відновлення режиму охорони. Роздільне управління режимами включення/..
  Основні функції системи Охорона Динамічний код. Пасивн...
  1,870грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-500
  Автомобільна охоронна система зі зворотним зв'язком, багатоканальним динамічним діалоговим кодом, п'ятьма службовими каналами, інтерактивним брелоком з рідкокристалічним дисплеєм, системами пасивного та активного захисту автомобіля від насильницького викрадення, підтримкою зовнішніх систем автомат..
  Автомобільна охоронна система зі зворотним зв'язком, багаток...
  2,000грн
 • Автосигналізація ICode 06
  iCODE_06 - автосигналізація без функції запуску двигуна призначена для підключення на автомобілях, не обладнаних цифровими шинами CAN, або там, де підключення до CAN-шин малоефективно. У порівнянні з раніше що випускається моделлю iCODE_07 Base в даній системі знижене енергоспоживання брелока з РК-..
  iCODE_06 - автосигналізація без функції запуску двигуна призн...
  2,860грн
 • Автосигналізація iCode 06RS
  iCODE_06RS - автосигналізація з функцією запуску двигуна призначена для установки на автомобілі, не обладнані цифровими шинами CAN, або там, де підключення до CAN-шин малоефективно. У порівнянні з раніше що випускається моделлю iCODE_07RS Base в даній системі знижене енергоспоживання брелока з РК-д..
  iCODE_06RS - автосигналізація з функцією запуску двигуна приз...
  3,330грн