Імобілайзери

В категорії Імобілайзери Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Імобілайзери відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та інсталювати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Імобілайзери та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDU
  Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDU Multicode GL-1000 RDU: Автомобільна протиугінна система Multicode GL 1000 призначена для захисту автомобіля від угону і захоплення. Система Multicode реалізована на технології визначення власника за радіопозначкою. Для обміну даними використовується двонаправ..
  Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDU Multicode GL-1000 RDU: ...
  4,840грн
 • Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDUK
  Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDUK Multicode GL-1000 RDUK: Автомобільна протиугінна система Multicode GL-1000 призначена для захисту автомобіля від угону і захоплення. Система Multicode реалізована на технології визначення власника за радіопозначкою. Для обміну даними використовується двонапр..
  Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDUK Multicode GL-1000 RDUK:...
  4,840грн
 • Іммобілайзер Pandect IS-350i
  Іммобілайзер Pandect IS-350 – протиугінний засіб нового покоління, призначене для запобігання угону транспортного засобу шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії спробам захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника. Застосування даного іммобілайзера можливо..
  Іммобілайзер Pandect IS-350 – протиугінний засіб нового поколі...
  4,040грн
 • Іммобілайзер Pandect IS-350i(Slave)
  На нашому сайті всі представлені іммобілайзер Pandect мають голографічний стікер, який нанесений на фірмовій упаковці та спеціальна відмітка «Pandora Ukraine» в гарантійному талоні кожного виробу! Оновлена модель 2017 року отримала індекс SLAVE.   Іммобілайзер Pandect IS-350 – протиугінни..
  На нашому сайті всі представлені іммобілайзер Pandect мають ...
  4,040грн
 • Іммобілайзер Prizrak-510
  PRIZRAK-510 - блокування двигуна дротова (з бездротовим реле pLine іммобілайзер PRIZRAK-510 не працює) У Іммобілайзері реалізовані функції : закриття центрального замка при початку руху відкриття центрального замка при вийманні ключа із замка запалювання управління електромеханічним замком..
  PRIZRAK-510 - блокування двигуна дротова (з бездротовим реле ...
  2,910грн
 • Іммобілайзер Prizrak-520
  Prizrak-520 включає в себе унікальні в своєму класі "Immobilizer" з функцією контролю початку руху автомобіля і "Anti HiJack", що забезпечує видалення автомобіля від власника на невелике, але безпечну відстань. Забезпечує захист автомобіля від угону з місця паркування або в дорозі, створює додатков..
  Prizrak-520 включає в себе унікальні в своєму класі "Immobili...
  3,720грн
 • Іммобілайзер Prizrak-530
  Prizrak-530/540 включає в себе унікальні в своєму класі "Immobilizer" з функцією контролю початку руху автомобіля і "Anti HiJack", що забезпечує видалення автомобіля від власника на невелике, але безпечну відстань. Забезпечує захист автомобіля від угону з місця паркування або в дорозі, створює дод..
  Prizrak-530/540 включає в себе унікальні в своєму класі "Imm...
  4,170грн
 • Іммобілайзер Prizrak-540
  Prizrak-530/540 включає в себе унікальні в своєму класі "Immobilizer" з функцією контролю початку руху автомобіля і "Anti HiJack", що забезпечує видалення автомобіля від власника на невелике, але безпечну відстань. Забезпечує захист автомобіля від угону з місця паркування або в дорозі, створює дод..
  Prizrak-530/540 включає в себе унікальні в своєму класі "Imm...
  5,080грн
 • Іммобілайзер Tiger IMB-102
  Іммобілайзер Tiger IMB-102 РАДІОЧАСТОТНИЙ ІММОБІЛАЙЗЕР "TIGER IMB-102" Іммобілайзер Tiger IMB-102 - протиугінний засіб, призначений для запобігання угону і протидії попыткамзахвата транспортного засобу. Використовувати іммобілайзер можна на будь-яких автомобілях, без заподіяння шкоди штатним електро..
  Іммобілайзер Tiger IMB-102 РАДІОЧАСТОТНИЙ ІММОБІЛАЙЗЕР "TIGER ...
  1,361грн
 • Іммобилайзер Sheriff T35-ATF
  Sheriff T35-ATF: Іммобілайзер з бездротовим реле блокування Sheriff T35-ATF призначений для захисту автомобіля від угону і захоплення. Безконтактні мітки-транспондери дозволяють зробити роботу іммобілайзера мінімально помітною ззовні. Мітку рекомендується зберігати окремо від ключів, щоб у ра..
  Sheriff T35-ATF: Іммобілайзер з бездротовим реле блокуван...
  2,110грн
 • Іммобилайзер Sheriff T80-TOR
  : Дистанційно керований по радіо каналу іммобілайзер з динамічним кодом Super KeeLoq ProII для систем SHERIFF лінійок ZX і APS Пристрій (електронний іммобілайзер) призначений для захисту від викрадення транспортних засобів (автомобілів, мотоциклів, катерів зі стаціонарними двигунами і т. д.) шля..
  : Дистанційно керований по радіо каналу іммобілайзер з дин...
  760грн
 • Імобілайзер Biocode-auto 150 RDU
  Biocode-auto 150 RDU: Автомобільна протиугінна система Biocode Auto-150, розроблена з урахуванням вимог страхових компаній, призначена для створення потужного автомобільного охоронного комплексу, що перешкоджає угону і захоплення. З допомогою спеціального сканера система визначає власника по..
  Biocode-auto 150 RDU: Автомобільна протиугінна система...
  10,130грн
 • Імобілайзер Biocode-auto M10 INT RDU
  Biocode-auto M10 INT: Пам'ять на 10 відбитків пальців. Biocode Auto-M10 Int створена на базі системи Biocode Auto-M10 і відрізняється від неї наявністю інтеграційних виходів, що дозволяють поєднати в потужний протиугінний комплекс практично будь-які охоронні системи, з наявних в момент на..
  Biocode-auto M10 INT: Пам'ять на 10 відбитків пальців....
  10,400грн
 • Імобілайзер Biocode-auto M10 RDU
  Biocode-auto M10 RDU: Автомобільна протиугінна система BIOCODE-AUTO M10 призначена для захисту автомобіля від угону і захоплення. З допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу і несанкціонованого доступ..
  Biocode-auto M10 RDU: Автомобільна протиугінна система ...
  8,540грн
 • Імобілайзер Biocode-auto M10 RDUK
  Biocode-auto M10 RDUK: Автомобільна протиугінна система BIOCODE-AUTO M10 призначена для захисту автомобіля від угону і захоплення. З допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу і несанкціонованого досту..
  Biocode-auto M10 RDUK: Автомобільна протиугінна система...
  8,540грн