Без зворотнього звязку

В категорії Одностороні Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Одностороні відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Одностороні та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автосигналізація A. P. S.-3700
  Технічні параметри A. P. S. 3700: Динамічний код Keeloq™ Протиугінна функція «Anti-Carjacking» 2-рівневий датчик удару Блокування стартера Можливість додаткового блокування двигуна Вбудовані реле для управління замками дверей Вбудоване реле для управління правими/лівими покажчиками..
  Технічні параметри A. P. S. 3700: Динамічний код Keeloq™...
  870грн
 • Автосигналізація A. P. S.-3800
  A. P. S. 3800 (A. P. S): Охоронна система з одностороннім зв'язком з розширеним функціоналом бюджетного класу, APS-3800, призначена для захисту будь-якого автомобіля в самих різних умовах. Досягнення максимальної експлуатаційної надійності - головний «козир» цієї системи! У APS-3800 є всі стандартн..
  A. P. S. 3800 (A. P. S): Охоронна система з одностороннім зв'...
  910грн
 • Автосигналізація Alligator A-1
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосалоновим освітленням, склопі..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронног...
  1,190грн
 • Автосигналізація Alligator A-2
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосалоновим освітленням, склопідйомниками..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного...
  1,220грн
 • Автосигналізація Alligator A-3
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: брелок металевий динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосало..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронног...
  1,240грн
 • Автосигналізація Alligator M-425
  Технічні параметри Alligator M-425: Два 2-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований перс..
  Технічні параметри Alligator M-425: Два 2-кнопкових п...
  1,190грн
 • Автосигналізація Alligator M-550
  Технічні параметри Alligator M-550: Два 2-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack Програмований персональни..
  Технічні параметри Alligator M-550: Два 2-кнопкових прог...
  1,230грн
 • Автосигналізація Alligator M-750
  Технічні параметри ALLIGATOR M-750: Два 3-кнопкових програмованих брелока-передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код із захистом від сканування, перехоплення і підміни коду; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований персональний код відключе..
  Технічні параметри ALLIGATOR M-750: Два 3-кнопкових прог...
  1,290грн
 • Автосигналізація Alligator M-850 ver.2
  Технічні параметри ALLIGATOR M-850 ver.2: Два 3-кнопкових програмованих брелока-передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код із захистом від сканування, перехоплення і підміни коду; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований персональний код ві..
  Технічні параметри ALLIGATOR M-850 ver.2: Два 3-кнопкови...
  1,340грн
 • Автосигналізація Alligator NS-405
  Технічні параметри Alligator NS-405: Два 3-кнопкових програмованих передавача; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack; 6-тональна сирена; Роздільне управління правими/лівими пок..
  Технічні параметри Alligator NS-405: Два 3-кнопкових про...
  1,400грн
 • Автосигналізація Alligator NS-505
  Технічні параметри Alligator NS-505: Два 3-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Шестиканальний приймач; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJa..
  Технічні параметри Alligator NS-505: Два 3-кнопкових про...
  1,430грн
 • Автосигналізація Alligator NS-605
  Технічні параметри ALLIGATOR NS-605: Два 3-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Шестиканальний приймач; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJa..
  Технічні параметри ALLIGATOR NS-605: Два 3-кнопкових про...
  1,480грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-100
  Компанія PIT презентувала чергову новинку на ринку автосигналізацій - односторонню автосигналізацію з завадостійким FM-радіоканалом збільшеного радіусу дії на 868,00 Мгц і 64-розрядним динамічним кодом управління з захистом від сканування і перехоплення DaVinci PHI-100. Особливості системи: З..
  Компанія PIT презентувала чергову новинку на ринку автосигнал...
  450грн
 • Автосигналізація Jaguar JM-395
  Технічні характеристики: Два 4-кнопкових програмованих брелка-передавача Динамічний код Keeloq Протиугінна функція "Anti-Carjacking" Програмований персональний код відключення системи 2-рівневий датчик удару Можливість підключення додаткового 2-зонного датчика 6-тональна сирена Бл..
  Технічні характеристики: Два 4-кнопкових програмованих бр...
  950грн
 • Автосигналізація KGB FX-1
  СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ Два трехкнопочных програмованих радіопередавача (можливість програмування 4 передавачів) Новий динамічний код із захистом від перехоплення і підміни коду Вдосконалений режим Anti-CarJacking 2-рівневий датчик удару з роз'ємним з'єднанням Багатофункціональний ..
  СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ Два трехкнопочных програмовани...
  920грн