Без зворотнього звязку

В категорії Одностороні Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Одностороні відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Одностороні та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • GPS-приймач Pandora NAV-035 BT
  GPS-приймач Pandora NAV-035 BT Новий бездротовий GPS-приймач Pandora NAV-035 з підвищеною чутливістю, одночасною роботою з супутниками навігаційних систем GPS і CLONASS, підвищеною точністю визначення координат. Зменшено час "холодного" і "гарячого" старту. Дозволяє визначити координати автомобіля ..
  GPS-приймач Pandora NAV-035 BT Новий бездротовий GPS-приймач ...
  2,010грн
 • Автосигналізація A. P. S.-3700
  Технічні параметри A. P. S. 3700: Динамічний код Keeloq™ Протиугінна функція «Anti-Carjacking» 2-рівневий датчик удару Блокування стартера Можливість додаткового блокування двигуна Вбудовані реле для управління замками дверей Вбудоване реле для управління правими/лівими покажчиками..
  Технічні параметри A. P. S. 3700: Динамічний код Keeloq™...
  870грн
 • Автосигналізація A. P. S.-3800
  A. P. S. 3800 (A. P. S): Охоронна система з одностороннім зв'язком з розширеним функціоналом бюджетного класу, APS-3800, призначена для захисту будь-якого автомобіля в самих різних умовах. Досягнення максимальної експлуатаційної надійності - головний «козир» цієї системи! У APS-3800 є всі стандартн..
  A. P. S. 3800 (A. P. S): Охоронна система з одностороннім зв'...
  910грн
 • Автосигналізація Alligator A-1
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосалоновим освітленням, склопі..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронног...
  1,190грн
 • Автосигналізація Alligator A-2
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосалоновим освітленням, склопідйомниками..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного...
  1,220грн
 • Автосигналізація Alligator A-3
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронного злому і базовим набором функцій: брелок металевий динамічний код SuperKeeloq™ з захистом від сканування, режим Anti-HiJack, дворівневий датчик удару, можливість підключення додаткового реле для управління внутрішньосало..
  Бюджетна охоронна система з надійним захистом від електронног...
  1,240грн
 • Автосигналізація Alligator M-425
  Технічні параметри Alligator M-425: Два 2-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований перс..
  Технічні параметри Alligator M-425: Два 2-кнопкових п...
  1,190грн
 • Автосигналізація Alligator M-550
  Технічні параметри Alligator M-550: Два 2-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack Програмований персональни..
  Технічні параметри Alligator M-550: Два 2-кнопкових прог...
  1,230грн
 • Автосигналізація Alligator M-750
  Технічні параметри ALLIGATOR M-750: Два 3-кнопкових програмованих брелока-передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код із захистом від сканування, перехоплення і підміни коду; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований персональний код відключе..
  Технічні параметри ALLIGATOR M-750: Два 3-кнопкових прог...
  1,290грн
 • Автосигналізація Alligator M-850 ver.2
  Технічні параметри ALLIGATOR M-850 ver.2: Два 3-кнопкових програмованих брелока-передавача (можливість програмування 4 передавачів); Вдосконалений динамічний код із захистом від сканування, перехоплення і підміни коду; Вдосконалений режим Anti-HiJack; Програмований персональний код ві..
  Технічні параметри ALLIGATOR M-850 ver.2: Два 3-кнопкови...
  1,340грн
 • Автосигналізація Alligator NS-405
  Технічні параметри Alligator NS-405: Два 3-кнопкових програмованих передавача; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJack; 6-тональна сирена; Роздільне управління правими/лівими пок..
  Технічні параметри Alligator NS-405: Два 3-кнопкових про...
  1,400грн
 • Автосигналізація Alligator NS-505
  Технічні параметри Alligator NS-505: Два 3-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Шестиканальний приймач; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJa..
  Технічні параметри Alligator NS-505: Два 3-кнопкових про...
  1,430грн
 • Автосигналізація Alligator NS-605
  Технічні параметри ALLIGATOR NS-605: Два 3-кнопкових програмованих передавача (можливість програмування 4 передавачів); Шестиканальний приймач; Вдосконалений динамічний код з використанням мікропроцесора Keeloq™ і з захистом від сканування і перехоплення; Вдосконалений режим Anti-HiJa..
  Технічні параметри ALLIGATOR NS-605: Два 3-кнопкових про...
  1,480грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-100
  Компанія PIT презентувала чергову новинку на ринку автосигналізацій - односторонню автосигналізацію з завадостійким FM-радіоканалом збільшеного радіусу дії на 868,00 Мгц і 64-розрядним динамічним кодом управління з захистом від сканування і перехоплення DaVinci PHI-100. Особливості системи: З..
  Компанія PIT презентувала чергову новинку на ринку автосигнал...
  462грн
 • Автосигналізація daVINCI PHI-370 Ver.B без сирени
  Автосигналізація daVINCI PHI-370 Ver.B без сирени Бюджетна охоронна система зі зворотним зв'язком, 64-розрядним динамічним кодом управління з захистом від сканування і перехоплення, інтерактивним акумуляторним РК брелоком який може пропрацювати до 2 місяців на одному заряді (час повної зарядки акум..
  Автосигналізація daVINCI PHI-370 Ver.B без сирени Бюджетна ох...
  1,036грн