Аксесуари до автосигналізацій

В категорії Аксесуари до автосигналізацій Ви знайдете комплектуючі які представлені різними виробниками. Всі комплектуючі підібрані в категорію Аксесуари до автосигналізацій відрізняє якість та надійність та .Ви можете замовити та змонтувати комплектуючі з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Аксесуари до автосигналізацій та спеціальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо комплектуючі підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде, та задовільнить Ваші очікування
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • GPS-модуль MAGNUM ELITE G-800
  GPS-модуль G800 призначений для визначення точних географічних координат автомобілів, оснащених GSM-системами Magnum Elit восьмих серій: МН830, МН840, МН840С, МН845, МН860, МН880 і МН880С (версія ПЗ систем d17 і вище) Основні функціональні можливості: - Передача координат автомобіля на мобільн..
  GPS-модуль G800 призначений для визначення точних географічни...
  2,264грн
 • GPS-приймач Pandora NAV-03
  GPS-приймач GLONASS для роботи з системами Pandora DXL 3900, 4400, 4400moto, 5000. Відрізняється підвищеною чутливістю, і поліпшена точність визначення координат, зменшено час "Холодного" і "Гарячого" старту. Характеристики: Регулювання датчиків з брелока: Так Підтримка Sla..
  GPS-приймач GLONASS для роботи з системами Pandora DXL 3900, ...
  2,460грн
 • GPS-приймач Pandora NAV-035
  Новий бездротовий GPS-приймач Pandora NAV-035 з підвищеною чутливістю, одночасною роботою з супутниками навігаційних систем GPS і CLONASS, підвищеною точністю визначення координат. Зменшено час "холодного" і "гарячого" старту. Дозволяє визначити координати автомобіля і відправити автоматичні повідо..
  Новий бездротовий GPS-приймач Pandora NAV-035 з підвищеною чу...
  2,360грн
 • Автономна Сирена Pandora DS-261
  Потужність: 20 W. Звуковий тиск 115 dB. Номінальний струм 1000 mA, 12 V. Робоча напруга 6-15 V. Виходи для позитивного і негативного сигналу. Вбудована NiCd батарея підвищеної ємності, з ланцюгом підзарядки. Вологозахищений корпус...
  Потужність: 20 W. Звуковий тиск 115 dB. Номінальний струм 100...
  500грн
 • Антена GSM до автосигналізації MAGNUM
  Антена GSM до автосигналізації MAGNUM GSM..
  Антена GSM до автосигналізації MAGNUM GSM.....
  220грн
 • Антена до сигналізації Pandora DXL 3210 can
  Антена до сигналізації Pandora DXL 3210 can..
  Антена до сигналізації Pandora DXL 3210 can.....
  1,170грн
 • Антенна к сигнализации daVINCI PHI-330
  Антенна к сигнализации daVINCI PHI-330..
  Антенна к сигнализации daVINCI PHI-330.....
  180грн
 • Блок реле для установки з автосигналізаціями Magnum-GSM мають функцію автоматичного запуску двигуна...
  Блок реле для установки з автосигналізаціями Magnum-GSM мають...
  400грн
 • Динамік для NITEO GSM
  Динамік для NITEO GSM Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на товар, та багато інших питань. Ласкаво просимо !!! ..
  Динамік для NITEO GSM Запрошуємо на установку в наші центри м...
  40грн
 • Кодове реле прихованого блокування Pandora BM-105d
  Кодове реле прихованого блокування BM-105 застосовується спільно з автосигналізаціями Pandora для додаткового блокування запуску двигуна Мініатюрні габаритні розміри (57х24х9,4 мм) дозволяють виробляти монтаж в джгути штатної проводки автомобіля. Регулювання датчиків з брелока: Так ..
  Кодове реле прихованого блокування BM-105 застосовується спіл...
  1,170грн
 • Модуль обходу ALLIGATOR BYPASS
  Модуль обходу ALLIGATOR BYPASS Модуль обходу штатного транспондерного іммобілайзера Alligator Bypass призначений для використання при встановленні автомобільних охоронних систем з дистанційним або автоматичним запуском двигуна на автомобілі зі штатним транспондерным іммобілайзером. Модуль Alligator ..
  Модуль обходу ALLIGATOR BYPASS Модуль обходу штатного транспон...
  486грн
 • Модуль обходу Pandora DI-02
  Pandora DI-02:Модуль призначений для тимчасового відключення штатного іммобілайзера автомобіля, для коректної реалізації режимів автоматичного та дистанційного запуску двигуна. У розробці конструктиву даного модуля брали участь провідні російські установники автомобільних охоронних систем, завд..
  Pandora DI-02:Модуль призначений для тимчасового відключенн...
  540грн
 • Модуль обходу Pandora DI-03
  Pandora DI-03: Це обладнання необхідно для установки систем з дистанційним запуском двигуна автомобіля, обладнані системою keyless (КейЛесс),і не дозволяє запустити двигун при спробі угону. Призначений для роботи з автосигналізаціями Pandora серії DXL. Обхідник Pandora DI-03 призначений для пр..
  Pandora DI-03: Це обладнання необхідно для установки систе...
  1,010грн
 • Модуль обходу Sheriff BX-400
  Технічні параметри: Модуль обходу іммобілайзера Sheriff BX400 (система обходу штатного іммобілайзера). Модуль для обходу штатного іммобілайзера полегшує установку систем дистанційного запуску двигуна на автомобілі, обладнані системою RFID (radio frequency identification). Система RFID застосовує..
  Технічні параметри: Модуль обходу іммобілайзера Sheriff BX...
  410грн
 • Модуль управління замком капота Pandora HM-06
  За допомогою даного модуля можна реалізувати інтелектуальне управління електромеханічним замком капота. Модуль управління замком капота управляється з боку базового блоку іммобілайзера Pandect і (або) автосигналізації Pandora кодованим сигналом по однопровідній лінії, що виключає несанкціонований д..
  За допомогою даного модуля можна реалізувати інтелектуальне у...
  2,050грн