Антирадари

В категорії Антирадари Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Антирадари відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Антирадари та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Whistler XTR-695
  Whistler XTR-695 побудований на базі моделі PRO 78, c застосуванням кольорового LCD дисплея Виявлення імпульсних радарів: Instant-On (X-диапзон) — Сокіл (POP К-діапазон) — Візир, Беркут, Радіс, Іскра, Арена) Виявлення всіх діапазонів випромінювання використовуються в Росії та СНД Три режи..
  Whistler XTR-695 побудований на базі моделі PRO 78, c застосув...
  2,334грн
 • Антирадар Sho-Me 1730
  Ефективне виявлення радарів всіх діапазонів: Х, Ultra-X, К, Ultra-K, широкосмугового Ка Виявлення сигналів лазера на 360 градусів Виявлення сигналів імпульсних радарів і радарів миттєвої активації Недоступність для сигналів системи VG-2 (Система виявлення радар-детекторів) Режими Місто/Т..
  Ефективне виявлення радарів всіх діапазонів: Х, Ultra-X, К, Ul...
  1,016грн
 • Антирадар Sho-Me 1785
  Sho-Me 1785 — це багатофункціональний радар-детектор, який дозволяє виявляти сигнали міліцейських радарів у всіх діапазонах, що використовуються на території країн СНД. Радар-детектор інформує водія про детектуванні радарних сигналів з допомогою чітких візуальних, звукових або голосових повідом..
  Sho-Me 1785 — це багатофункціональний радар-детектор, який доз...
  1,779грн
 • Антирадар Sho-Me 1795
  Sho-Me 1795 — сучасний радар-детектор, який відрізняється не тільки хорошими технічними характеристиками, але і привабливим дизайном. Дана модель радар-детектора оснащена яскравим OLED-дисплеєм, має кілька режимів оповіщення і дуже зручна в експлуатації. Також окремо варто відзначити, що радар-детек..
  Sho-Me 1795 — сучасний радар-детектор, який відрізняється не т...
  1,779грн
 • Антирадар Sho-Me 200
  Дуже легка і компактна модель від компанії Sho-Me, що має основні робочі діапазони в яких працюють радари ДПС у країнах СНД. Радар Sho-Me 200 видає візуальні і звукові сигнали попередження про виявлення радіосигналів в діапазонах X, Ultra-X, К, Ultra-K і Ka, Ku, а так само сигналів лазерних вимірюва..
  Дуже легка і компактна модель від компанії Sho-Me, що має осно...
  1,125грн
 • Антирадар Sho-Me 213
  Антирадар Sho-Me 213 здатний реагувати на всі сигнали, що виходять від сучасних поліцейських радарів і лазерних вимірювачів швидкості. Завдяки спеціальній технології Sho-Me 213 абсолютно невидимий для спеціальних пристроїв, що виявляють оснащені антирадарами автомобілі (система VG-2). Лазер/рад..
  Антирадар Sho-Me 213 здатний реагувати на всі сигнали, що вихо...
  1,016грн
 • Антирадар Sho-Me 520
  Модель дуже компактна,легка, має основні робочі діапазони, в яких працюють радари ДПС у ряді країн СНД. Для швидкого попередження водія служить регульований по яскравості контрастний символьний дисплей, гучне звукове оповіщення різними сигналами. Радар Sho-Me 520 видає візуальні і звукові ..
  Модель дуже компактна,легка, має основні робочі діапазони, в я...
  1,125грн
 • Антирадар Sho-Me 525
  Чітке визначення сигналів всіх діапазонів: X, Ultra X, K, Ultra K, Ka, Ku, сигнали системи VG-2 і лазерних сигналів Покращений алгоритм фільтрації сигналів Intelligent anti-falsing algorithm, значно зменшує число помилкових спрацьовувань Технологія швидкого сканування для виявлення радарів, що..
  Чітке визначення сигналів всіх діапазонів: X, Ultra X, K, Ultr...
  1,343грн
 • Антирадар Sho-Me 530
  Радар-детектор Sho-Me 530 створений за новітніми технологіями. У цій моделі були оновлені головні елементи: гетеродин і змішувач, що поліпшило основні характеристики — визначення ультракоротких сигналів Х і К. З радар-детектор Sho-Me 530 Ви зможете управляти автомобілем з більшою впевненістю. ..
  Радар-детектор Sho-Me 530 створений за новітніми технологіями....
  1,779грн
 • Антирадар Sho-Me 545 White
  Радар-детектор Sho-Me 545 видає чіткі візуальні і звукові сигнали попередження про виявлення радіосигналів X, K і Ka діапазонів, а також сигналів лазера. З Sho-Me 545 Ви зможете управляти автомобілем з більшою впевненістю. збільшена дальність виявлення радарів виявлення радарів, що працюю..
  Радар-детектор Sho-Me 545 видає чіткі візуальні і звукові сигн...
  1,779грн
 • Антирадар Sho-Me 610
  Радар-детектор Sho-Me 610 видає чіткі візуальні і звукові сигнали попередження про виявлення радіосигналів X, K і Ka діапазонів, а також сигналів лазера. З Sho-Me 610 Ви зможете управляти автомобілем з більшою впевненістю. Детектування сигналів: Визначення сигналів в діапазонах X, K, Ka..
  Радар-детектор Sho-Me 610 видає чіткі візуальні і звукові сигн...
  1,271грн
 • Антирадар Sho-Me 640
  Радар-детектор Sho-Me 640 видає чіткі візуальні і звукові сигнали попередження про виявлення радіосигналів X, K і Ka діапазонів, а також сигналів лазера. З радар-детектор Sho-Me 640 Ви зможете управляти автомобілем з більшою впевненістю. Детектування сигналів: Визначення сигналів в діапа..
  Радар-детектор Sho-Me 640 видає чіткі візуальні і звукові сигн...
  1,379грн
 • Антирадар Sho-Me 685
  Радар-детектор Sho-Me 685 детектує всі сучасні короткоімпульсні радарів в діапазонах K, Ultra-k, Ka в радіусі 360°, а так само на всі застарілі сигнали діапазону Х. Цифровий мікропроцесор і нове програмне забезпечення дозволяє розпізнавати сигнали на відстані до 1,5 кілометрів (в режимі «Траса») і в..
  Радар-детектор Sho-Me 685 детектує всі сучасні короткоімпульсн...
  1,379грн
 • Антирадар Sho-Me 720
  Преміум класу радар-детектор Sho-Me 720 пеленгует всі сучасні короткоімпульсні радарів в діапазонах K, Ultra-k, Ka, Х, Ultra-X в радіусі 3600 м. Цифровий мікропроцесор нового покоління забезпечує високу швидкість і чіткість в обробці даних, які виводяться на ART дисплей.Завдяки спеціальному ART HP д..
  Преміум класу радар-детектор Sho-Me 720 пеленгует всі сучасні ...
  1,379грн