Антирадари

В категорії Антирадари Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Антирадари відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Антирадари та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші вимоги
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Комбінований пристрій Stealth MFU 680
  Комбінований пристрій Stealth MFU 680 Представляємо вашій увазі новий багатофункціональний пристрій в лінійці гібридів Stealth, модель MFU 680. Stealth MFU 680 пише відео в Super HD дозволі, оснащений четырехмегапиксельной камерою з низьким рівнем шуму і ширококутним об'єктивом. Гібрид працює на б..
  Комбінований пристрій Stealth MFU 680 Представляємо вашій ува...
  6,240грн
 • Радар-детектор CT 2450
  Cobra CT 2450 детектує будь-які види випромінювань: радарних і лазерних, в тому числі на вашому шляху виявить і будь-які модифікації з короткими імпульсними сигналами. Представлений радар-детектор функціонує всі сигнали у наступних діапазонів: "X", "K", "Ka", "Ku", "VG-2", "Spectre", а також сигна..
  Cobra CT 2450 детектує будь-які види випромінювань: радарних...
  2,090грн
 • Радар-детектор CT 2550
  Нова Cobra CT 2550 буде оперативно і з великої відстані визначати всі види радарів, що можуть зустрітися на вітчизняних дорогах. Визначає модель як радарны, так і лазерні випромінювання. Безсумнівно, що для неї не стане проблемою і поширена камера "Стрілка". Дана модель радар-детектора сканує при..
  Нова Cobra CT 2550 буде оперативно і з великої відстані визн...
  2,400грн
 • Радар-детектор CT 2650
  Cobra CT 2650 володіє компактними габаритами, дуже ергономічна модель, досить надійна і проста в обігу. Представлений радар-детектор, здатний визначати та попереджати користувача про всі радари на шляху, в тому числі і лазерні сигнали. Модель завчасно сповіщає, надаючи можливість поступово скинути..
  Cobra CT 2650 володіє компактними габаритами, дуже ергономіч...
  2,850грн
 • Радар-детектор CT 2750
  Перевагою даної моделі є відстань на якій пристрій виявляє сигнали від поліцейських радарів, а також комплексу "СТРІЛКА-СТ". Її можливості на сьогоднішній день чудові в порівнянні з аналогами від інших виробників. Пристрій чітко детектує присутність радіосигналів в радіусі дії, який становить 360 ..
  Перевагою даної моделі є відстань на якій пристрій виявляє си...
  3,110грн
 • Радар-детектор CT 5350
  Радар-детектор Cobra CT 5350 чергова новинка від популярного виробника радар-детекторів Cobra, продукція під цим ім'ям гарантує якість товарів, багатофункціональність, ну і звичайно високу, надійну та безперебійну роботу. Дана новинка, піддавалася численним тестуванням і чудово впоралася з усіма за..
  Радар-детектор Cobra CT 5350 чергова новинка від популярного ...
  3,490грн
 • Радар-детектор CT 5450
  Представляємо новий радар-детектор Cobra CT 5450. На вітчизняному ринку цифрових автомобільних пристроїв в продаж надійшла новинка. У неї впроваджені найновіші технології і розробки, модель сучасна і якісна. Моделі під брендом Cobra найвищої якості, а відповідно користуються великим попитом серед а..
  Представляємо новий радар-детектор Cobra CT 5450. На вітчизня...
  3,830грн
 • Радар-детектор CT 5550
  Загальні характеристики Довжина хвилі: 800 - 1100 нм Колір корпусу: чорний Матеріал корпусу: пластик Виявлення радиодиапазонов Виявлення X: є Виявлення K: є Виявлення Ka: є Можливість відключення X: є Можливість відключення K: є Можливість відключення Ka: є Конструкція ..
  Загальні характеристики Довжина хвилі: 800 - 1100 нм Ко...
  4,390грн
 • Радар-детектор GPS4200CT
  На ринку автоелектроніки можна виділити кілька лідируючих компаній, які займаються розробкою і виробництвом радар-детекторів. Однією з таких компаній є Cobra Electronics Corporation, яка отримала широку популярність в США, Канаді та інших країнах. За більш ніж 50 років існування компанія розробила ..
  На ринку автоелектроніки можна виділити кілька лідируючих ком...
  3,840грн
 • Радар-детектор ParkCity RD-11ST
  Радар-детектор Parkcity RD-11 ST - молодший представник лінійки бренду, впевнено визначає всі застосовувані на території СНД радари, включаючи радарний комплекс «Стрілка». Радар-детектор Parkcity RD-11 ST при вартості початкового сегмента, пропонує характерні для більш дорогих моделей можливості: ..
  Радар-детектор Parkcity RD-11 ST - молодший представник ліній...
  2,000грн
 • Радар-детектор ParkCity RD-22 ST УЦІНКА
  Виставковий екземпляр, з гарантією Parkcity RD-22 ST - оновлена модифікація високотехнологічного радар-детектора, розробленого спеціально для країн СНД компанією Whistler Group. Цей радар-детектор впевнено визначає всі без винятку радари, які застосовуються на території пострадянського простору, ..
  Виставковий екземпляр, з гарантією Parkcity RD-22 ST - онов...
  2,050грн
 • Радар-детектор ParkCity RD-33 ST
  Parkcity RD-33 ST - оновлена модифікація радар-детектора, спеціально розробленого для країн СНД лідером у виробництві ці пристрої - компанією Whistler Group. Радар-детектор Parkcity RD-33 ST впевнено і завчасно виявляє всі без винятку радари ДАІ, які застосовуються на території пострадянського прос..
  Parkcity RD-33 ST - оновлена модифікація радар-детектора, спе...
  2,700грн
 • Радар-детектор ParkCity RD-ST 22
  Parkcity RD-22 ST - оновлена модифікація високотехнологічного радар-детектора, розробленого спеціально для країн СНД компанією Whistler Group. Цей радар-детектор впевнено визначає всі без винятку радари, які застосовуються на території пострадянського простору, в тому числі мобільний та стаціонарни..
  Parkcity RD-22 ST - оновлена модифікація високотехнологічного...
  2,440грн
 • Радар-детектор XRU 760
  Технічні характеристики Cobra XRU 760:-Гарантія: 1 рік;-Діапазон прийнятих хвиль: 860 - 965 нм;-Індикація Матриця Текстовий;-Кут огляду: 360°;-X-діапазон: 10500 - 10550 МГц;-K-діапазон: 24050 - 24250 МГц;-Ka-діапазон: 33400 - 36000 МГц;-VG-2-діапазон: є;-Голосове сповіщення: Так;-Тип радар-детектора..
  Технічні характеристики Cobra XRU 760:-Гарантія: 1 рік;-Діапаз...
  4,990грн