Турботаймер

В категорії Турботаймер Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Турботаймер відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та змонтувати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Турботаймер та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші очікування

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Турботаймер T10.2 Meguna
  турботаймер T10.2 Meguna: Електронний пристрій, що дозволяє продовжити роботу двигуна автомобіля на холостих обертах після вимикання запалювання на час Тз, необхідне для охолодження турбіни, що призводить до значного збільшення ресурсу її роботи. Т10 не перешкоджає постановці автомобіля на охорону,..
  турботаймер T10.2 Meguna: Електронний пристрій, що дозволяє п...
  1,390грн
 • Турботаймер Absolut TTX
  Турботаймер Абсолют ТТХ (Absolute-TTX) призначений для установки на автомобілі з двигунами, оснащеними системою турбонаддува. Після активної їзди з режимами включення турбонаддува, для охолодження турбіни двигуна рекомендується протягом декількох хвилин попрацювати на холостих обертах. Після виключ..
  Турботаймер Абсолют ТТХ (Absolute-TTX) призначений для устано...
  490грн