Підсилювача

В категорії Підсилювача Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Підсилювача відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та інсталювати товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Підсилювача та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Адаптер підсилювача Chrysler/Dodge/Jeep CE-03
  Адаптер дозволяє замінити штатну магнітолу в автомобілях з вбудованим штатним підсилювачем, з збереженням якості звуку , управління, баланс, фідер. Має керуючий +12 v (ACC) Вбудований джгут проводів для простого підключення блоку управління кнопками на кермі. Технічні характеристики Адаптер актив..
  Адаптер дозволяє замінити штатну магнітолу в автомобілях з вб...
  4,550грн
 • Адаптер підсилювача Rockford (АРФА-01)
  Адаптер підсилювача АРФА-01 призначений для активації і управління штатним підсилювачем Rockford застосовується при заміні штатної магнітоли. Крім цього, адаптер дозволяє виконати передустановки штатного підсилювача, такі як: 1. Рівень загального посилення (GAIN); 2. Рівень посилення фронтальних/тил..
  Адаптер підсилювача АРФА-01 призначений для активації і управл...
  1,590грн
 • Адаптер підсилювача Toyota/Lexus Clayton TLA-200
  Адаптер призначений для управління функціями підсилювача JBL / JBL SNYTHESIS / PIONEERпри встановлення сторонніх головних пристроїв в автомобілі Toyota і Lexus. Адаптер дозволяє робити попередню рівня гучності підсилювача, затримку на вмикання підсилювача, реалізацію функцій: auto fader, AMP contro..
  Адаптер призначений для управління функціями підсилювача JBL ...
  2,340грн
 • Адаптер штатного підсилювача 1230-51 BOSE
  Технічні характеристики Адаптер для підключення штатного підсилювача ACV 1230-51 Адаптер дозволяє узгодити роботу штатного підсилювача з магнітолою: Nissan Bose Mazda Bose Honda Premium sound Saab Bose Land Rover Discovery II 1998-2004 Mazda MX-5 (NC) 2005-> Mazda RX-8 2003-2010 M..
  Технічні характеристики Адаптер для підключення штатного під...
  2,530грн
 • Регулятор управління сабвуфером виносної універсальний AXXESS AALC 2 каналу
  Даний пристрій може використовуватися з будь-яким ресивером , у якого відсутня функція управління сабвуфером. Підключення - послідовно до лінійних кабелів. Установка: для можливості оперативного регулювання - біля водійського місця...
  Даний пристрій може використовуватися з будь-яким ресивером ,...
  630грн