Адаптери СAN

CAN адаптери, це пристрої використання яких в автомобілі зменшить можливість виникнення всякого роду помилок при встановленні неоригінального обладнання .

В категорії Адаптери СAN Ви знайдете товари які представлені різними виробниками. Всі товари підібрані в категорію Адаптери СAN відрізняє якість надійність та невелика ціна .Ви можете замовити та провести монтаж товар з цієї категорії скориставшись низькою ціною на Адаптери СAN та спецальними цінами на монтажні роботи в кампаніях партнерах нашого інтернет-магазина. Якщо товар підбирався відповідно до підбору та фільтрів Ви можете бути впевнені, що він Вам підійде. Та задовільнить Ваші бажання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Адаптер CAN Sheriff CAN-707
  Блок цифрового керування штатними функціями автомобіля за CAN шині призначений для спрощення встановлення охоронної системи в автомобіль, забезпечення самого швидкого і легкого процесу установки з мінімальною розбиранням панелей оббивки салону. Дозволяє створити охоронний комплекс з багатоступе..
  Блок цифрового керування штатними функціями автомобіля за...
  1,080грн
 • Адаптер CAN-шини Magnum CAN TEC-XL
  Сьогодні вже можна з повною впевненістю сказати, що CAN-шина — один з найважливіших складових елементів електроніки сучасного автомобіля. Обмін даними по ній здійснюється практично на всіх нових машинах. CAN-шина побудована на технології «вита пара (аналогія з Ethernet на особу) . А як відомо, пер..
  Сьогодні вже можна з повною впевненістю сказати, що CAN-шина ...
  1,698грн
 • Блок CAN BUS MA016
  CAN BUS BOX для подключения к CAN шине автомобилей Toyota: Camry (V50), 2011-н.в. в LUX или Premium комплектациях Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на ..
  CAN BUS BOX для подключения к CAN шине автомобилей Toyota: C...
  1,760грн
 • Блок CAN BUS MA025
  CAN BUS BOX для подключения к CAN шине автомобилей Hyundai: IX 35 (EL), 2010-н.в. (в комплектации TOP); Sonata (YF/EL), 2010-н.в. (в комплектации TOP NAVI) Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки..
  CAN BUS BOX для подключения к CAN шине автомобилей Hyundai: ...
  1,620грн
 • Блок CAN BUS v1.0 MA011 (VW/Skoda/Seat)
  CAN BUS BOX v.1.0 для подключения к CAN шине автомобилей VW/Skoda/Seat Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на ,та..
  CAN BUS BOX v.1.0 для подключения к CAN шине автомобилей VW/...
  1,060грн
 • Блок CAN BUS v1.1 MA049 (VW/Skoda/Seat)
  CAN BUS BOX v.1.1 для подключения к CAN шине автомобилей VW/Skoda/Seat Запрошуємо на установку в наші центри монтажу, де Ви отримаєте остаточну інформацію по всіх питаннях які Вас можуть зацікавити, тобто скільки часу потрібно на монтаж, яка гарантія на монтаж, які детальні характеристики на това..
  CAN BUS BOX v.1.1 для подключения к CAN шине автомобилей VW/...
  1,060грн
 • Блок CAN BUS v2.0 MA050
  Новий CAN адаптер MA050 для автомобілів групи VAG (SEAT/Škoda/Volkswagen/Audi), який забезпечує повну сумісність мультимедійних систем Gazer CMS з моделями випуску після 2012 року. Крім цього завершується тестування адаптера на сумісність із моделями даної групи, випущеними до 2012 року...
  Новий CAN адаптер MA050 для автомобілів групи VAG (SEAT/Škoda...
  980грн
 • Эмулятор CAN шины RCD330/MIB2-G
  Емулятор CAN шини RCD330/MIB2-G Адаптер підключення магнітоли MIB2-G і RCD 330 в автомобіль без CAN шини (ISO -> Quadlock) ..
  Емулятор CAN шини RCD330/MIB2-G Адаптер підключення магнітоли...
  1,767грн